Mechanik do silnika audi 80 abk

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
airgun
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 wrz 2016, 16:39

Mechanik do silnika audi 80 abk

Post autor: airgun »

Szukam mechanika a właściwie elektromechanika do silnika audi 80 abk.
pers
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2017, 12:25

Re: Mechanik do silnika audi 80 abk

Post autor: pers »

Budowa tego silnika nie jest jakaś ekstremalnie skomplikowana. Większość mechaników powinna sobie z tym poradzić o ile to nadal aktualne.
airgun
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 wrz 2016, 16:39

Re: Mechanik do silnika audi 80 abk

Post autor: airgun »

Budowa jak budowa, ale sterowanie dla mechanika który nie miał do czynienia to może być problem. Dziś wszyscy są przyzwyczajeni że podłączą komputer i wyświetli im wszystkie błędy a tutaj trzeba niestety sprawdzać manualnie.
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Re: Mechanik do silnika audi 80 abk

Post autor: obcy w mieście »

Myślę że w Ostrołęce nie ma lepszego elektromechanika od tego z Rzekunia . Nazywają go "diabeł" . Miałem okazję ostatnio się o tym przekonać. Ogarnął temat w trzy minuty gdzie inni elektrycy opowiadali jakieś fantasmagorie na temat ewentualnej przyczyny usterki. To samo na forach nikt nie trafił chociaż generalnie wszyscy chcieli pomóc . Tak więc vivat król elektromechaników - Diabeł z Rzekunia.
MariuszWu
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 01 sie 2017, 16:21

Re: Mechanik do silnika audi 80 abk

Post autor: MariuszWu »

Vivat :)
Wybacz, nie mogłem się powstrzymać. Polubiliśmy się w innym temacie i nie mogłem sobie odmówić, ażeby uwypuklić twoją wypowiedź. Jeszcze raz vivat.
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Re: Mechanik do silnika audi 80 abk

Post autor: obcy w mieście »

Widzę że lubisz odkurzać stare tematy które śą nieaktualne albo co najmniej nieświeże. Jesteś kustoszem jakiegoś muzeum czy może raczej archeologiem?
MariuszWu
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 01 sie 2017, 16:21

Re: Mechanik do silnika audi 80 abk

Post autor: MariuszWu »

Myślę że w Ostrołęce nie ma lepszego elektromechanika od tego z Rzekunia
To jest oczywiście kłamstwo. Totalna bzdura i niedorzeczność. :roll:
ODPOWIEDZ