Panie ni z tego ni z owego tchnij na nas na całego

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Panie ni z tego ni z owego tchnij na nas na całego

Post autor: Werbia »

Serdecznie polecam dłuugie aczkolwiek piękne i ciekawe kazanie o miłosierdziu byłego ceremoniarza papieża Jana Pawła II a obecnie jałmużnika papieskiego https://www.youtube.com/watch?v=_87ylHnlCcA
https://werbia.blog.deon.pl
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Panie ni z tego ni z owego tchnij na nas na całego

Post autor: steward »

Werbia tchnij się na całego do lekarza psychiatry.

Za to się modlę, żebyś była zdrowa i przestała spamować forum mojej-ostrołęki, podążę w worku pokutnym na kolanach do częstochowy jeśli będzie trzeba w tej intencji.
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Panie ni z tego ni z owego tchnij na nas na całego

Post autor: Werbia »

Przepraszam. "Werbia" to mój pseudonim literacki, który niektórych może drażnić a niektórych prowokować. Kiedy zaczynałam publikować na forach literackich po prostu jakiegoś potrzebowałam a potem go polubiłam.

Kiedy zaczęłam publikować w internecie, jeden z werbistów sam się ze mną skontaktował - a kiedy wymieniłam z nim ze dwa, trzy e-maile bardzo chętnie przyjął do publikacji moją analizę obrazów Miłosierdzia Bożego. Samo wyszło. Ale kiedy ta praca ukazała się w "Animatorze" poprosiłam Siostry Werbistki od Wieczystej Adoracji http://siostryklauzurowe.pl o modlitwę o wieczne niebo dla Józefa Bema. Pracowałam wtedy w ostrołęckim Muzeum Kultury Kurpiowskiej, trwał projekt pn Ponarwie ... .... ... samo wyszło ... ... ... ale na długo przedtem przeglądałam blogi na http://www.kaplani.com.pl - jakoś bliski sercu wydawał mi się blog o. Andrzeja Danielewicza svd ... ... ... i przez jakiś czas mu się przyglądałam, podobały mi się jego teksty, nie wiem, może i coś w tym jest - a może to tylko zbiegi okoliczności... ... ...

Ale kazanie arcybiskupa Konrada Krajewskiego naprawdę wydaje mi się warte uwagi i polecenia - a jego pierwsze słowa chyba nadają się na tytuł posta ... ... ...
https://werbia.blog.deon.pl
justusz
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Panie ni z tego ni z owego tchnij na nas na całego

Post autor: justusz »

... dobrze by było ,żeby tej kobiecie ktoś tchnął (nie)pokalane poczęcie. Wtedy moze sensowne zajęcie by miała.
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Panie ni z tego ni z owego tchnij na nas na całego

Post autor: Werbia »

Jednym z sensowniejszych zajęć w moim życiu było korzystanie przez rok z modlitewnika "Tajemnica szczęścia". - Serdecznie polecam :)
https://werbia.blog.deon.pl
justusz
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Panie ni z tego ni z owego tchnij na nas na całego

Post autor: justusz »

...no to jesteś o rok starsza.
asiula
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2011, 14:17

Re: Panie ni z tego ni z owego tchnij na nas na całego

Post autor: asiula »

Proszę nie reagować na tego użytkownika forum "Werbia". Nie nakręcajcie się, nie ubliżajcie po prostu odpuście sobie. Brak słów na teksty tej autorki. Nie wiem czy to choroba czy fanatyzm!!!!! Proszę wszystkich nie komentujcie!
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Panie ni z tego ni z owego tchnij na nas na całego

Post autor: Werbia »

do: asiula

To kwestia horyzontów myślowych i światopoglądu. Bardzo łatwo jest mówić o swojej wierze czy nawet i wzywać Ducha Świętego na spotkaniu grupy dzielenia, we wspólnocie modlitewnej - ale poza taką wspólnotą podobne słowa budzą np. takie komentarze i reakcje jak Twoje. Idź na REO, na spotkanie modlitewne Wspólnoty Przymierza, Neokatechumenatu, wybierz się 2 grudnia na spotkanie z arcybiskupem Grzegorzem Rysiem do Łomży albo pojedź na rekolekcje ignacjańskie - a znajdziesz odpowiedź :)

Chyba mam szczęście, że mieszkam w regionie, w którym głównym ośrodkiem kulturotwórczym jest parafia. Wczoraj w kościele parafialnym odbył się koncert z okazji Święta Niepodległości, a w najbliższą niedzielę będzie kolejny z okazji Światowego Dnia Ubogich - możesz przyjść :)
Średnio raz na miesiąc są organizowane parafialne pielgrzymki krajoznawcze, co jakiś czas w zakrystii albo w kiosku parafialnym można kupić bilety do kina .... .... itd. itp.
https://werbia.blog.deon.pl
asiula
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2011, 14:17

Re: Panie ni z tego ni z owego tchnij na nas na całego

Post autor: asiula »

Werbia pisze: 13 lis 2017, 20:02 do: asiula

To kwestia horyzontów myślowych i światopoglądu. Bardzo łatwo jest mówić o swojej wierze czy nawet i wzywać Ducha Świętego na spotkaniu grupy dzielenia, we wspólnocie modlitewnej - ale poza taką wspólnotą podobne słowa budzą np. takie komentarze i reakcje jak Twoje. Idź na REO, na spotkanie modlitewne Wspólnoty Przymierza, Neokatechumenatu, wybierz się 2 grudnia na spotkanie z arcybiskupem Grzegorzem Rysiem do Łomży albo pojedź na rekolekcje ignacjańskie - a znajdziesz odpowiedź :)

Chyba mam szczęście, że mieszkam w regionie, w którym głównym ośrodkiem kulturotwórczym jest parafia. Wczoraj w kościele parafialnym odbył się koncert z okazji Święta Niepodległości, a w najbliższą niedzielę będzie kolejny z okazji Światowego Dnia Ubogich - możesz przyjść :)
Średnio raz na miesiąc są organizowane parafialne pielgrzymki krajoznawcze, co jakiś czas w zakrystii albo w kiosku parafialnym można kupić bilety do kina .... .... itd. itp.
Przykro mi ale mój post nie był adresowany do Ciebie choć w dużym stopniu Ciebie dotyczył. Nie wiem po co mnie wymieniasz i do mnie kierujesz swoje "przesłanie". Ja próbuję chronić innych przed Tobą bo fanatyzm się szerzy w naszym kraju. Twoje posty są bardzo męczące czego Ty oczywiście nie czujesz. Jesteś w swoim Świecie i mogę śmiało powiedzieć, że takie NACHALNE zachęcanie do wiary, do rekolekcji REO przynosi zupełnie odwrotny, zamierzony skutek. Odpuść sobie nachalność zapraszania bo jak się czyta Twoje posty to się w 100% rezygnuje z takich spotkań czy rekolekcji!!!!!
Napisałam swój post po to by Ciebie ludzie nie obrażali, ale Ty dalej próbujesz tego samego by zniszczyć wiarę, nadzieję i miłość! Proszę Ciebie odpuść sobie takie posty , ogłoszenia na forum, a jeśli już chcesz to oczywiście masz do tego prawo by taką informację w formie ogłoszenia zamieścić. Jeśli ktoś ją krytykuje to nie musisz odbijać piłeczki. Szukające osoby z pewnością wyfiltrują sobie Twoje cenne zaproszenie.

Nie odpisuj mi bo nie zamierzam wchodzić więcej z Tobą w dyskusje!

Nie odpisuj mi bo nie zamierzam wchodzić więcej z Tobą w dyskusje!

Nie odpisuj mi bo nie zamierzam wchodzić więcej z Tobą w dyskusje!

Nie odpisuj mi bo nie zamierzam wchodzić więcej z Tobą w dyskusje!

Nie odpisuj mi bo nie zamierzam wchodzić więcej z Tobą w dyskusje!

Nie odpisuj mi bo nie zamierzam wchodzić więcej z Tobą w dyskusje!

Nie odpisuj mi bo nie zamierzam wchodzić więcej z Tobą w dyskusje!

Nie odpisuj mi bo nie zamierzam wchodzić więcej z Tobą w dyskusje!

Pozdrawiam
asiula
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Panie ni z tego ni z owego tchnij na nas na całego

Post autor: Werbia »

To Forum podobnie jak i każde inne jest administrowane i podlega cenzurze Redaktorów i Właściciela Mojej Ostrołęki, którzy najwyraźniej są otwarci na znane w całej Europie projekty typu "Dziedziniec Pogan" (w Polsce znany po nazwą "Dziedziniec Dialogu" )

Fora lokalne czy też tematyczne zazwyczaj są dziedzińcem ścierania się różnych światopoglądów oraz polem rodzenia się i dojrzewania przeróżnych projektów.
https://werbia.blog.deon.pl
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Panie ni z tego ni z owego tchnij na nas na całego

Post autor: Markus »

Fanatyzm nie jest drogą do nieba , a w Twoim przypadku to mało powiedziane, odpychasz ludzi od wiary i mam nadzieję ,że będzie Ci to policzone. Twoje idiotyczne odpowiedzi wyrwane z kontekstu też . Piekło czeka.
ODPOWIEDZ