Ekipa budowlana

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
gmk
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2013, 15:32

Ekipa budowlana

Post autor: gmk »

Witam

Potrzebuję namiarów na sprawdzoną , solidną firmę budowlaną, do budowy domu.
red
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2012, 12:55

Re: Ekipa budowlana

Post autor: red »

witam. polecam firmę z okolic kadzidła . w tym roku stawiali mi budynek (również dostałem namiary z polecenia od znajomych) i nie żałuję . naprawde solidni chłopacy -ze sprzętem ,dużo wiedzą itd.. w zasadzie nic mnie nie interesowało tylko podpiywałm WZ :) Wszystko poszło sprawnie - bardziej nawet sprawnie niz oczekiwałem :) tel. 692458577 - choć mam wątpliwości czy jeszcze mają coś wolnego na przyszły rok ale warto spróbować . pozdrawiam
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ekipa budowlana

Post autor: sKaLpeL »

red pisze: 21 lis 2017, 6:26 witam. polecam firmę z okolic kadzidła . w tym roku stawiali mi budynek (również dostałem namiary z polecenia od znajomych) i nie żałuję . naprawde solidni chłopacy -ze sprzętem ,dużo wiedzą itd.. w zasadzie nic mnie nie interesowało tylko podpiywałm WZ :) Wszystko poszło sprawnie - bardziej nawet sprawnie niz oczekiwałem :) tel. 692458577 - choć mam wątpliwości czy jeszcze mają coś wolnego na przyszły rok ale warto spróbować . pozdrawiam
viewtopic.php?t=10737
w 2011 też stawiałeś chałupę, i też ta sama ekipa :idea: :idea: :idea:
red
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2012, 12:55

Re: Ekipa budowlana

Post autor: red »

tak jest - zgadza się, tyle ze wtedy byl to budynek gospodarczy wraz z garazem a w tym roku nastąpił ciąg dalszy a mianowicie dłuugo oczeekiwane nasze cztery kąty
mj_greep
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 24 lut 2011, 18:18

Re: Ekipa budowlana

Post autor: mj_greep »

Gdybyś potrzebował elektryka to dzwoń 604505597
gmk
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2013, 15:32

Re: Ekipa budowlana

Post autor: gmk »

Dam znać ale ten etap później na chwilę obecną poszukuje ekipy do budowy domu oraz architekta (geodete)
mj_greep
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 24 lut 2011, 18:18

Re: Ekipa budowlana

Post autor: mj_greep »

Dobrze jest na początku ustalić kilka szczegółów z elektrykiem chociażby takie jak wypuszczenie bednarki z ław fundamentowych do uziemienia czy przepusty przez fundamenty do zasilania. Tak samo i hydraulik. oszczędza to później pracy odkopywania i kucia :)
pppp
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 wrz 2011, 21:21

Re: Ekipa budowlana

Post autor: pppp »

mj_greep pisze: 02 gru 2017, 8:33 Dobrze jest na początku ustalić kilka szczegółów z elektrykiem chociażby takie jak wypuszczenie bednarki z ław fundamentowych do uziemienia czy przepusty przez fundamenty do zasilania. Tak samo i hydraulik. oszczędza to później pracy odkopywania i kucia :)
Przecież i tak On nie weźmie elektryka żeby mieć dobrze zrobione. Jak zwykle uziomu fundamentowego nie będzie nie wspominając o prawidłowej instalacji która zrobi kafelkarz.
MariuszWu
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 01 sie 2017, 16:21

Re: Ekipa budowlana

Post autor: MariuszWu »

Mogę zapytać mojego kolegę czy się podejmie takiego zadania. Ostatnio mówił, że zamierza brać budowy od podstaw do stanu zamkniętego. Ma sprzęt i ludzi, ale przede wszystkim pojęcie o robocie. Facet ma około 50 lat i wiele robót zrobił. Jak jest aktualne to daj znać, to zapytać mogę.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ekipa budowlana

Post autor: gutek »

Poszukuję zgranej i solidnej ekipy do wymiany całego dachu.
ODPOWIEDZ