Dobry prawdziwy mechanik do Bmw

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
marche
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 cze 2016, 20:39

Dobry prawdziwy mechanik do Bmw

Post autor: marche »

Poszukuje dobrego prawdziwego mechanika nie jakiegoś wymieniacza do auta marki BMW. Zalezy mi na zlokalizowaniu problemu i go wyeliminowania bez wymieniania sprawnych czesci. Czy zna ktos takiego prawdziwego mechanika w oce lub okolicach co specjalizuje sie w bmw ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry prawdziwy mechanik do Bmw

Post autor: Qrzysio »

Serwis ASO.
Tyson
kapral
Posty: 144
Rejestracja: 04 wrz 2005, 8:56

Re: Dobry prawdziwy mechanik do Bmw

Post autor: Tyson »

Qrzysio pisze: 19 sie 2017, 17:52Serwis ASO.
Ty chyba nigdy nie byłeś w ASO. 99% ASO wymieni Ci pół auta, żeby znaleźć problem. klient i tak zapłaci.

Dobrym mechanikiem jest Artur Malon, ma sprzęt i wiedzę. Tylko zaznaczam, że kolejka spora :faja:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry prawdziwy mechanik do Bmw

Post autor: Qrzysio »

Byłem, chwalę. W moim przypadku teorie spiskowe się nie potwierdziły.
Tyson
kapral
Posty: 144
Rejestracja: 04 wrz 2005, 8:56

Re: Dobry prawdziwy mechanik do Bmw

Post autor: Tyson »

W takim razie trafiłeś do szczęśliwego 1% dobrych ASO. Gratulację :mrgreen:
I to nie są teorie spiskowe, tylko własne doświadczenia.
Skoro zachwalasz ASO, to uchyl rąbka tajemnicy, o które ASO chodzi - wielu osobom taka informacja bardzo się przyda.
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Dobry prawdziwy mechanik do Bmw

Post autor: sergio »

Może kolega był w ASO na przeglądzie , więc z tym raczej w ASO nie ma problemu , wymienią i z głowy.
Ja również z własnego doświadczenia wiem , że ASO nawet nie próbuje szukać rozwiązania problemu , tylko zajmuje się sukcesywnym wymienianiem części które według nich doprowadzą do wyeliminowania problemu.
Ze względu na pracę w paru firmach jeździłem autami nowymi różnych marek i mogę stwierdzić , że gdy pojawiał się jakiś problem z autem schemat w każdym ASO był identyczny - wymieniali części aż do skutku , aż problem został rozwiązany. Nigdy nikt nawet nie próbował innej metody. Oczywiście na koniec faktura za wszystko co włożyli , chyba że udało się coś wyegzekwować z gwarancji.
lujek40
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2017, 13:21

Re: Dobry prawdziwy mechanik do Bmw

Post autor: lujek40 »

co dolega Twojej buni..?
ODPOWIEDZ