MŚ 2006 i wybór Janasa

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

MŚ 2006 i wybór Janasa

Post autor: hAeS »

Skład reprezentacji Polski:
Bramkarze:
Artur Boruc, Tomasz Kuszczak, Łukasz Fabiański
Obrońcy:
Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Seweryn Gancarczyk, Mariusz Jop, Michał Żewłakow, Marcin Baszczyński, Jacek Bąk
Pomocnicy:
Damian Gorawski, Piotr Giza, Arkadiusz Radomski, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Sebastian Mila, Jacek Krzynówek, Kamil Kosowski, Euzebiusz Smolarek
Napastnicy:
Paweł Brożek, Ireneusz Jeleń, Grzegorz Rasiak, Maciej Żurawski


Hm.. Zaskoczyla mnie decyzja ze Dudek nie pojedzie i Saganowski ... ;/
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

I tak nie liczylem na to ze polska daleko zajdzie w mistrzostwach, a janas na siebie wzial ewentualna wine za zly wybor.
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

eh co do Dudka, to jednak trzeba przyznac Janasowi racje, praktycznie wogule nie gral w sezonie, ale nie wziasc na mundial Frankowskiego ?? no zesz ku*** , przeciez to on strzelil 7 bramek w eliminacjach i w glownej mierze to dzieki niemu Polska zagra na mistrzostwach, no tak, ale za to mamy Rasiak (tlumy wiwatuja), nie wiem on jakims siostrzencem Janasa jest ze ciagle w reprezentacji gra ? chlopina moze i tam cos grac u mnie, ale tak wazne mecze jak mistrzostwa go przerastaja, on powinnien grac tylko z przeciwnikami klasy Wysp Owczych, ehhhh no nic zobaczymy co z tego wyjdzie :roll:
Trance Inside
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Zgadzam się z wami, że pozostawienie Franka w Polsce, a zabranie na MŚ Rasiaka to zły wybór, odkąd pamiętam to Rasiak nigdy nie pokazał niczego nadzwyczajnego, z tymi bramkami w reprezentacji też nie było za dobrze...Yhhhhh wogóle jakoś ten skład mnie nie przekonuje. Może zrezygnujemy z Mistrzostw?... :devil:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Zobaczymy jak będzie.. bardzo zdziwiło mnie że nie jedzie Frankowski, ale cóż... Nie mozna nic przekreślać pamiętacie mistrzostwa gdy prowadził reprezentację Engel? Nie postawiłna młodych zawodników i później był szum, że gdyby wystawił młodych byłoby inaczej... Janas starych odstawił, postawił na młodą kadrę. Dajmy im szansę! Będę trzymał kciuki.
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Brak Dudka w kadrze wcale mnie nie zdziwil tak samo bylem pewny ze w reprezentacji pojawi sie Rasiak :lol: ale ze pojdzie to kosztem Frankowskiego... :crazy: ...

Panie trenerze. Gratuluje odwagi. Współczuje głupoty
Zych
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2006, 12:20

Post autor: Zych »

zupelne zaskoczenie z mojej strony,ze nie jedzie Dudek, Klos i Frankowski.Po cichu liczylem,ze pojedzie Marek Saganowski oraz Marcin Burkhardt,ale niestety...Brawo za odwage dla trenera Janasa, szczegolnie przy wyborze bramkarzy. Dla Lukasza Fabianskiego taki wyjazd napewno zaprocentuje w przyszlosci. Natomiast zupelna porazka jest dla mnie zabranie Gorawskiego oraz Brozka :roll: Zobaczymy co z takim skladem osiagniemy na mundialu.
TRZYMAJMY KCIUKI :!:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Mam taką propozycję: napiszmy petycję do pana Janasa, ażeby po pierwszym przegranym meczu na MŚ zrzekł się swojego stanowiska, czyli po prostu podał się do dymisji. Wybory ,których dokonał w kwestii składu na mistrzostwa wołają o pomstę do nieba :F

------------------------------------------------------------------------------------
:< Janas do domu :<
------------------------------------------------------------------------------------
:twisted:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
expert
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2005, 12:56

Post autor: expert »

<b> Zapraszam na http://www.ms2006.com </b>
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Według mnie to podjął świetną decyzję... Fakt szkoda tylko Franka, ale my polacy jestesmy takim narodem ze lubimy wspominac, a czas leci dalej... Przypomne MS w Koreii gdzie po 2 przegranych meczach Engel w 3 meczu z pierwszego skladu wyrzucil kilka gwiazd a wpuscil kilku nowych pilkarzy i wygralismy mecz 3:1 (oraz nei wykorzystany karny)...
Obojętnie na rezultat jak polska osiagnie na mistrzostwach Janas powinien dalej ciagnać ten wózek!
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

A ja podtrzymuję swoją opinię...
------------------------------------------------------------------------------------
:? Janas do domu :?
------------------------------------------------------------------------------------

Niezależnie od tego co Polska osiągnie na MŚ (moim skromnym zdaniem nic :D ) Janas będzie musiał odejść...
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Sarcev pisze:i wygralismy mecz 3:1
a nie 3:2?
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Mroczny Rzeźnik pisze:Mam taką propozycję: napiszmy petycję do pana Janasa, ażeby po pierwszym przegranym meczu na MŚ zrzekł się swojego stanowiska, czyli po prostu podał się do dymisji. Wybory ,których dokonał w kwestii składu na mistrzostwa wołają o pomstę do nieba :F

------------------------------------------------------------------------------------
:< Janas do domu :<
------------------------------------------------------------------------------------
:twisted:
Ale masz poczucie humoru :oops:

Nie rozumiem, o co wam chodzi... Przecież wyjściowy skład z eliminacji się nie zmienia :!:

Boruc - Baszczyński, Żewłakow, Jop. Bąk - Smolarek, Krzynówek, Szymkowiak, Sobolewski - Żurawski, Rasiak

Czym tu sie stresować :?: Jedynie Rasiak mi nie pasuje, ale pozostali to przecież nasi znajomi z eliminacji. A tu wszyscy już płaczą, ze będzie wszystko w plecy, bo Janas wział nie tych co trzba :roll: Zastanówcie się trochę.

Jedynie ławka rezerwowych będzie trochę dziwna, bo jak dla mnie Giza i Gorawski to nieporozumienie. Ale i tak pewnie nie zaliczą ani minuty na MS.

PS. Qrzysio, było 3:1 dla Polski 8)
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

W interniecie krążył żart na temat powałania rasiaka:

Janas: Nie zabrałem Frankowskiego ponieważ w obiecał że w meczu z Realem Madryt strzeli 4 bramki. Strzelił 3. Grzesiek powiedział że w meczu z piątoligowym klubem angielskim nie strzeli raczej żadnej bramki. Tomek słowa nie dotrzymał a Grzesiek tak i za to jedzie na mundial.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zych
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2006, 12:20

Post autor: Zych »

Qrzysio...wynik byl 3-1. Bodajze Zurawski karnego wtedy nie strzelil.
Rasiak jedzie tylko dlatego,ze strzelil dwie ladne bramki Wyspom Owczym.Gdyby w tym meczu nic nie strzelil i zagral slabo wtedy pojechalby Saganowski, Sosin lub Frankowski
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

Rasiak jedzie tylko dlatego,ze strzelil dwie ladne bramki Wyspom Owczym.Gdyby w tym meczu nic nie strzelil i zagral slabo wtedy pojechalby Saganowski, Sosin lub Frankowski
Taaaa jasne :lol: :lol: :lol:
Obrazek
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Co do całego składu kadry to zaufałem Janasowi... czy to mi na dobre wyjdzie - mam nadzieję. Młodzież którą zabrał na mistrzostwa będą je oglądali z ławki więc nie ma o co się bać... przypomnijcie sobie mecz Polska USA w Korei, to był drugi skład... ale pożyjemy zobaczymy :wink:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Na pewno dzięki tym popisom nasze "gwiazdy" dostały się do składu. Nie ulega to najmniejszej nawet wątpliwości :devil:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

Polska wyjdzie na 2 miejscu tylko żeby nie trafiła później na Argętyne czy Brazylie bo wtedy bedzie pogrom 4:0 ale ja myśle że ten rok bedzie szczęsliwy i zajdziemy aż do 1/4.
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

DziQ pisze:Polska wyjdzie na 2 miejscu tylko żeby nie trafiła później na Argętyne czy Brazylie bo wtedy bedzie pogrom 4:0 ale ja myśle że ten rok bedzie szczęsliwy i zajdziemy aż do 1/4.
:lol: Napewno po wyjściu z grupy Polska nie trafi na Brazylię bądź Argentynę, bo prawdopobnymi przeciwniakiem będzie Anglia lub Szwecja. 8) Wystarczy spojrzeć na drabinkę MS...
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Ja bym nie dzielił skóry na niedźwiedziu, bo nie wiadomo, czy wogóle wyjdziemy z grupy :D
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Mroczny Rzeźnik pisze:Ja bym nie dzielił skóry na niedźwiedziu, bo nie wiadomo, czy wogóle wyjdziemy z grupy
ja też. oczywiscie trzymam kciuki za reprezentantów ale przypominam sobie jak to 4 lata temu kazdy krzyczal ze Polska wyjdzie z grupy na 1 miejscu, niestety tak sie nie stalo bo nawet na 2 nie wyszlismy :D
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

^^ JESZCZE TEGO LATA POLSKA BĘDZIE MISTRZEM ŚWIATA!! ^^ :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Przed Koreą Engel mówił: "Jedziemy po Puchar Świata"
:lol: :lol: :lol: :rotfl: :rotfl: :lol2: :lol2: :lol2:
Zych
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2006, 12:20

Post autor: Zych »

zal mu du.. sciska, ze nie jedzie.
Dzis Dudek ma byc w programie "Co z ta Polska" na TVN 22.25
ODPOWIEDZ