Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
pawello
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2017, 20:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: pawello »

Chciałbym stworzyć temat w którym będą zamieszczane informacje o wszystkich nieuczciwych pracodawcach z Ostrołęki i okolic. Prosiłbym w komentarzach o nazwy firm plus argumentacje. Jeśli ktoś nie chce sam napisać prosze napisać do mnie priv to sam opublikuje post w tym temacie.

Poszukiwałem rok pracy w tym mieście i spotkałem się z różnymi przypadkami wyzysku pracowników.

<mam nadzieje że temat się rozkręci>
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: mondeo »

było użyj funkcji szukaj , temat do zamknięcia

pawello pisze: 30 mar 2017, 0:33 <mam nadzieje że temat się rozkręci>
czy naprawdę zależy ci na tym aby jak największa ilość osób kantowała ???
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: hcuj »

mondeo pisze: 30 mar 2017, 12:05 było użyj funkcji szukaj , temat do zamknięcia

pawello pisze: 30 mar 2017, 0:33 <mam nadzieje że temat się rozkręci>
czy naprawdę zależy ci na tym aby jak największa ilość osób kantowała ???
myślę, że nie to było intencją :))
a sam z chęcią poczytam
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: AZB666 »

Łatwo widzieć w pracodawcy problem, a nie w sobie.
Piszę to jako pracownik.

Sam kiedyś chętnie bym "objechał" paru ludzi.
Dziś wiem, że sporo niestety robi różnica pokoleń.

Pokolenie rodziców nauczone jest: "Jak jest cicho to dobrze, jak gadają na mnie, to znaczy, że coś źle robię".
Pokolenie 20 parolatków uważa,że: "Jak jest cicho to nie dobrze. Dobrze, gdy chwalą, to znaczy, że robię dobrze".

Młodsze pokolenie jest złe, że nie chwalą i nie dają z siebie 110% w pracy, bo nie są doceniani.
Starsze pokolenia narzekają na młodych, bo młodzi nie dają z siebie 110% w pracy.
I tak powstaje błędne koło.
Zanim kogoś zaczniemy oskarżać, to najpierw popatrzmy na samych siebie :)
pawello
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2017, 20:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: pawello »

AZB666 pisze: 30 mar 2017, 23:23
Sam kiedyś chętnie bym "objechał" paru ludzi.
Dziś wiem, że sporo niestety robi różnica pokoleń.
Bo jestes c*pą bez jaj co boi sie odezwac :)


Nie pisz dalej bzdur bez zadnego przekazu
Weselnicy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 sie 2016, 11:59

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: Weselnicy »

jak chcesz, napisz na priv - od 2 lat szukałam pracy w Ostrołece i WSZĘDZIE WYZYSK. Szukają pierdół, które nie potrafią się upomnieć o swoje.
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: Markus »

Weselnicy pisze: 31 mar 2017, 20:48 jak chcesz, napisz na priv - od 2 lat szukałam pracy w Ostrołece i WSZĘDZIE WYZYSK. Szukają pierdół, które nie potrafią się upomnieć o swoje.
to zakładaj własną firmę
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: hcuj »

Markus pisze: 02 kwie 2017, 18:18
Weselnicy pisze: 31 mar 2017, 20:48 jak chcesz, napisz na priv - od 2 lat szukałam pracy w Ostrołece i WSZĘDZIE WYZYSK. Szukają pierdół, które nie potrafią się upomnieć o swoje.
to zakładaj własną firmę
I weź kredyt 👍
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: satek15 »

Własna firma? Bardzo proszę, zobaczysz dlaczego "pracodawca" robi "wyzysk" - bo przychód to każdy widzi, ale poniesione koszty już niestety nie...
Niestety ZUS, podatki, kredyty, auto, paliwo, wynajem, telefon, internet same się nie zapłacą, ale można nauczyć się dużo pokory :)
Weselnicy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 sie 2016, 11:59

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: Weselnicy »

Serio, tylko na tak durne docinki Was stać? Niektórzy chyba nie czytają ze zrozumieniem- "szukałam"-czas przeszły. Pozdrawiam z ciepłej posadki poza granicami tego zawszonego fałszywymi ludźmi miasta, którzy mają czelność nazywać się "pracodawcami". Oby Was komornik dojechał.
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: Markus »

Weselnicy pisze: 03 kwie 2017, 18:39 Serio, tylko na tak durne docinki Was stać? Niektórzy chyba nie czytają ze zrozumieniem- "szukałam"-czas przeszły. Pozdrawiam z ciepłej posadki poza granicami tego zawszonego fałszywymi ludźmi miasta, którzy mają czelność nazywać się "pracodawcami". Oby Was komornik dojechał.
nie nadymaj sie bo pękniesz ze złości
pawello
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2017, 20:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: pawello »

satek15 pisze: 03 kwie 2017, 13:03 Własna firma? Bardzo proszę, zobaczysz dlaczego "pracodawca" robi "wyzysk" - bo przychód to każdy widzi, ale poniesione koszty już niestety nie...
Niestety ZUS, podatki, kredyty, auto, paliwo, wynajem, telefon, internet same się nie zapłacą, ale można nauczyć się dużo pokory :)
Tak tak. Z tego tytulu nie zaplac kilku dniowek praownikowi ktory robil na okresie probnym wczesniej zapewniajac ze sie rozliczycie.
bolekbolek
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2017, 9:07

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: bolekbolek »

Niestety norma jest nie wyplacanie za urlop czy nadgodziny za ta sama stawke albo i za darmo !!! Ja osobiscie wyemigrowalem i zapomnialem co to tyranie po 14 h dziennie zeby wyplata byla przyzwoita... Oczywiscie mam zamiar wrocic tylko nie wiem czy do Oki. Z innej strony dobrze pamietam jak były pracodawca probowa zatrudnic kogos 'przyzwoitego' ale niestety na 10 osob tylko jedna trafiala sie ktora cos potrafila oczywiscie nie chcieli zaplacic nalezycie za wykonywana prace i sie zaraz pozwalniali, reszta to nieroby. Milo bylo parzec jak wszyscy co ogarniali robote sie pozwalniali i wyjechali za granice a pracodawca trzaskal zdesperowane ogloszenia o prace na mojej ostrolece :D Rada taka zeby podejrzewac pracodawce od pierwszego dnia ze chce Ciebie oszukac i dokumentowac swoja prace na wszelkie sposoby! jak dojdzie co do czego to sie Obsra jak bedziecie chcieli isc do PIPu . :)
Ps nie macie co liczyc na wypisywanie ktora firma oszukuje bo ostroleka to jest zadupie i wiekszosc trzesie dupa ze nie beda mieli pracy, wyjatkiem sa duze zaklady pracy jest wieksza anonimowosc w nich... i tak to sie kreci :/
Despacitos
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2018, 16:28

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: Despacitos »

Dlaczego jest tyle ogłoszeń o pracę? Czy coś jest nie tak.te same ogłoszenia małe stawki i brak chętnych?
Brajanek
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 cze 2018, 5:54

Re: Nieuczciwi pracodawcy - Ostrołęka

Post autor: Brajanek »

Znaleźć dobrego pracownika godnego zaufania to problem. Przyznam że znam wiele przedsiębiorców z którymi pracuję dłuższy czas i mają wiele pracowników problemowych: a bo nie przyjdzie do pracy, abo za mało dostaje, albo kradnie albo udaje że pracuje. Naprawdę można wymieniać. :D
ODPOWIEDZ