Co sądzicie o szkole zsz nr.1 ?(metalówa)

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
naspidowany_
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2006, 20:15

Co sądzicie o szkole zsz nr.1 ?(metalówa)

Post autor: naspidowany_ »

Piszcie szczerą prawde o szkole zsz. 1 czyli metalówie, jakie tam sa nauczyciele, których lubicie których nie, warunki, przedmioty, ... :wink:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Re: Co sądzicie o szkole zsz nr.1 ?(metalówa)

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

naspidowany_ pisze:Piszcie szczerą prawde o szkole zsz. 1 czyli metalówie, jakie tam sa nauczyciele, których lubicie których nie, warunki, przedmioty, ... :wink:
____________________________________________________________

Po przeczytaniu twojego postu wnoszę o to, abyś spędził co najmniej do dodatkowy rok w gimnazjum :D Po tym, co zaprezentowałeś: "jakie tam sa nauczyciele, których lubicie których nie, warunki (czego???)" YHHH to proponuję składać papiery do OHP :devil: Pozdrawiam :wink:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
MARTA :)
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 03 lis 2005, 21:31
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: MARTA :) »

sauna :D 8) :D
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Co sądzicie o szkole zsz nr.1 ?(metalówa)

Post autor: Krzychu »

Mroczny Rzeźnik pisze:
naspidowany_ pisze:Piszcie szczerą prawde o szkole zsz. 1 czyli metalówie, jakie tam sa nauczyciele, których lubicie których nie, warunki, przedmioty, ... :wink:
____________________________________________________________

Po przeczytaniu twojego postu wnoszę o to, abyś spędził co najmniej do dodatkowy rok w gimnazjum :D Po tym, co zaprezentowałeś: "jakie tam sa nauczyciele, których lubicie których nie, warunki (czego???)" YHHH to proponuję składać papiery do OHP :devil: Pozdrawiam :wink:
Wyluzuj, nie kazdy jest taki doskonaly jak Ty :lol: po co odpowiadac bez sensu? :lol: Lepiej bys sie zastanowil i wpisal swoja opinie na temat tej szkoly... sory, ale Twoje posty czasem mnie denerwuja :twisted: :twisted:


Wracajac do tematu: szkola calkiem niezla chodze tu drugi rok i nie narzekam, wporządku nauczyciele (nie wszyscy) i ten klimat.... w zadnej innej szkole nie ma takiego... poprostu brak płci pieknej :D :D warunki: średnie, rowniez nie narzekam chodź czasem jak sie przejdzie kolo kibla to mozna moczuc czyjś mocz, kał lub bełty buehehe taka prawda :D :D :P troche syfu jest, ale gdzie go nie ma? :lol: sprzataczki przeleca szczotka przez korytarz i.... "posprzatane" A co do nauczycieli, to andzia ma racje, Łapińska od matmy jest "troszke" ostra i nie wiem czy nie bede mial przez nia poprawki w sierpniu..., ale mniejsza o to.
... Bo najwazniejsza jest rozpustaa :twisted: :twisted: :twisted: a w metalowie nie pamietam kiedy sie uczylem, no może pod koniec semestru, aby poprawić te "laski" :twisted:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Re: Co sądzicie o szkole zsz nr.1 ?(metalówa)

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Krzychu pisze: sory, ale Twoje posty czasem mnie denerwuja
Mnie też czasem denerwuje Giertych z Lepperem i co też mam im mówić "sory"? Moim zdaniem ten typ naprawdę nie jest zbyt mądry i dałem mu dobrą radę ,żeby wybrał łatwiejszą drogę przez życie...
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Mroczny Rzeźnik pisz na temat
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

ja spedzilem w metalowie moje najlepsze 5 lat zycia jak do tej pory. bardzo milo wspominam ten czas, trafila mi sie fajna grupa, fajni nauczyciele, fajny klimat. zyc nie umierac. do tej pory tesknie za ta szkola, jestem teraz na 3 roku na informatyce, i szczerze mowiac, ta szkola nauczyla mnie bardzo duzo, nie mowie tutaj o wiedzy ktora probowali mi przekazac, bo akurat wtedy nie bardzo mialem ochote na nauke, ale nauczyla mnie czegos innego co mi sie w zyciu przydaje. a na studiach radze sobie lepiej niz ludzie po ogolniakach nie tylko z ostroleki ale tez z warszawy.
ja nie zaluje czasu ktory spedzilem w tej szkole, bylo bardzo fajnie i polecam kazdemu.
ascania
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:05
Lokalizacja: z piekła

Post autor: ascania »

Ten wielki pan od WF-u ----IDIOTA!!
Ogólnie szkoła wporządku poza kilkoma belframi szczególnie od matematyki, z tego przedmiotu można sobie w tej szkole pomóc płatną protekcją. Skończyłem tam technikum 3 lata temu, atmosferę wspominam bardzo dobrze. Ale miałem też styczność z ZSZ 2 i jeśli masz wybierać to proponuję tę drugą- moja sugestia.
Istnieja kobiety bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MASTERCARD
Zych
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2006, 12:20

Post autor: Zych »

ja "metalowe" rowniez wspominam bardzo milo :) Tez sie nie uczylem-przez cale 5 lat, a zdalem. Na ocenach miernych,ale zdalem :D Najgorsze problemy mialem z panem od matmy (chyba Idzikowski) i pania od polaka (Ustaszewska) :D Klase mialem super wiec do szkoly chodzilem w wielka ochota :lol: czasami z wielka ochota rowniez nie chodzilem :lol:
Moja wychowawczynia byla przemila pani Anna Budzko :D

ps. Czy wyzej wymienieni nauczyciele jeszcze tam ucza ???
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Idzikowski i Ustaszewska juz chyba nie ucza a p Budzko na zwolnieniu maciezynskim :P
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

pani Ustaszewska uczy tylko po nazwiskiem Białobrzewska!!A metalowa to swietna szkoła i nawet dziewczyny sie w niej pojawiły 8)
iwona
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2006, 11:43
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: iwona »

Kończyłam matelówkę 3 lata temu i muszę przyznać, że szkoła świetna. Nauczyciele również. Chociaż w pamięci zostanie mi na długo jedna nuczycielka od matematyki mgr. Urszula Rzepińska.Ta kobieta ma klasę, swoje zasady.Zawsze przed matmą trzesłam portkami,ale dzięki jej konsekwencji naprawdę zaczęłam się uczyć. Dzięki niej tak naprawdę nie miałam absolutnie żadnych problemów z matmą na studiach.
A mgr Małgorzata Łapińska od j. polskiego- u niej nie było mowy żeby oddać wypracowanie ściągnięte z jakiegoś "bryka" zawsze skubana poznała. Ale ogólnie to chciałabym chociaż na jeden dzień wrócić do tej szkoły i usiąść w swojej dawnej ławce.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

:)

Post autor: mIcHaLos »

"Metalowka" - wiele bardzo milych wspomnien, chociaz minely juz prawie 4 lata. Nauczyciele z tamtego czasu byli naprawde super - nie bylo na co narzekac ;] Zreszto cala moja klasa byla "wyjatkowa" i jedyna w swoim rodzaju :) Jezeli chodzi o nauczycieli to co z niektorymi zamiast na spedzaniu czasu na lekcjach robilismy sobie male pikniki ;) Nie bede zdradzal nazwisk - jak sie wspomni te historie i akcje jakie byly to az sie chce wrocic do tamtych lat.

Nie mam pojecia jaka teraz jest kadra ale za moich czasow GIT ;) No oprocz jednego wf-isty ktory bujal mocno w oblokach kazac na siebie mowic "panie magistrze" Hehe :lol: Ale i jego zesmy nauczyli pokornosci ;]

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
marc
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2006, 19:36
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: marc »

Metalówa n/c ja ja chce skonczyc i zapomniec o niej, niewspominac dawnych czasów z niej ;], powaleni niektórzy nauciele np, taki grzegorz gałka , uczył mnie trzech przedmiotów i jak tu przezyc znim, uczniów ponazywał se nawed niekturych "pupilkami" uhaha nawed za jedna prace domowa 5 lóF potrafi postawic ;/, poprostu wielka dziura ta szkola :| ehh ten nauczyciel jak dla mnie jest najgorszy :!:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Hahaha dobry post. W 100% się zgadzam. Metalówa to szkoła dla debili...Są oczywiście wyjątki ,żeby nie było :wink: ale ta szkoła to praktycznie rzecz biorąc DNO...Korupcja, nieciekawa kadra itp. to wielkie minusy tej szkoły :F
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Ale mnie buraku denerwujesz tymi postami :evil: Jeśli tam nie chodziłeś to po co sie wypowiadasz. Idiota usłyszał kilka komentarzy na temat tej szkoły i powtarza bez sensu :roll: Na swoją matkę możesz mówić "debil". Podaj mi choć jeden przykład korupcji w tej szkole ?? "Nieciekawa kadra" - jeszcze raz sie pytam, chodziłeś tam ze wyrazasz takie opinie ??
lays69
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 19:20

Post autor: lays69 »

bez kitu pojechałes mroczny rzeźniku<lol> . . . wiem ze twoja podstawówka jest na wysokim poziomie i wogule super szkoła ale metalówa nie jest taka zła . . . nie chodziłes tam to sie nie wypowiadaj pozdr
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

ha to ja teraz coś powiem chodziłam do tej szkoły miesiąc .Miałam najlepszą klasę w swoim całym 18 letnim życiu..lepszej nie miałam stwierdziłam im wiecej chłopaków tym lepiej (lepiej się rozumiem z płcią przeciwną)dziewczyny to zwykłe chamki:P:D :lol: aha co do kadry to nie lubiłam facetki od polaka takiej małej facet od hiry hehe to jest pacjent:D szkoła hmm taka sobie moim zdaniem ale klasa moja na wypasie :D byłai jest zapewne
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

Moja Kochana szkoła,nic sie nie nauczyłem bo Młynek ciągle byl pijany :D jeżeli wiecie o kogo chodzi, Pozdrawiam Panią Domian- Speak English :D i I Polski.. Pani Choijnowska, moge napisać mature na 4, tylko czemu mnie tak pani nie lubiła :D
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Yhh :? po ki h** piszecie, ze metalowa to taka i nie taka szkola, nie chodzicie tam to nie wiecie ( Mroczny Rzeźnik ) jak jest, nasluchaliscie sie od kogos zlych rzeczy i tyle, a moze jestescie zapatrzeni na swoja szkole (chodzi tu o Mrocznego Rzeźnika), tak jak mowilem metalówa to świetna szkoła i nigdzie indziej nie ma takiego klimatu 8) Moze sa niektorzy nauczyciele bardziej wymagajacy, ale wiekszosc to pelen luuuuzik :D Zreszta duzo zalezy od klasy, a ja na swoja nie narzekam :D
ania_20
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2006, 15:37

Post autor: ania_20 »

hej! nie rozumiem po co chwalicie "metalówe"??!! I tak większość z Was nie zda matury!! Jak prawie wszyscy piszą , ze się obijacie!! Nie ma to jak 2 LO :)
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Ale przecież nie chodzi tutaj o poziom nauczania, bo wiadomo, ze "metalówka" nigdy się nie zrówna z takimi szkołami jak I czy II LO.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

ania_20 brawo
ascania
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:05
Lokalizacja: z piekła

Post autor: ascania »

Ania_20 ja chodziłem do ZSZ nr.1 (Zespołu Szkół Zawodowych nr.1) a nie jak większośc myśli Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr.1 przez 5 lat i mogę się założyć że byś chciała mieć takie wyniki z matury jakie ja mam, i uwierz mi nie są to oceny zdobyte dzięki znajomościom, ćwiartce świniaka czy z tego powodu że w ZSZ nr.1 jest niski poziom. W tej szkole jesli chcesz mieć dobre wyniki na egzaminie dojrzałości to czeka cię ciężka praca. Mroczny_Rzeźniku czytając twoje posty na tym forum odnoszę wrażenie że masz jakąś dziwną apatię do szkół które wypuszczaja w świat ludzi z fachem w ręku. Czytałem twoje wypowiedzi w temacie "Co sądzicie o ZSZnr.4 ???" i o tej szkole uważasz że ta szkoła jest pełna kur.... oraz matek z dziećmi. O ZSZ nr.1 uwazasz że to szkoła dla debili, może w końcu sie pochwalisz jaką ty światową uczelnię skończyłeś??? Jeśli skończyłeś jakieś renomowane Liceum to troche ci wykrzywili tok myślenia, ponieważ drogi i mosty po których jeździsz, samochód który cię wozi czy dom w którym mieszkasz, wszystkie te rzeczy zostały zaprojektowane przez inżynierów którzy w wiekszości kończyli technika, więc nie piep.....mi głupot że to szkoły dla debili.
A jeśli chodzi o dziewczyny w ciązy uczęszczające do ZSZ nr.4 to padły niedawno takie słowa (wtajemniczeni wiedzą jakiego autora)
"krew nie woda"- więc gów... ci do tego kto kiedy zachodzi w ciąże ani ty ojciec ani ty matka, ty ich karmić nie będziesz.
Istnieja kobiety bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MASTERCARD
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

ascania respect :D
ODPOWIEDZ