Telewizja w domku jednorodzinnym

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Telewizja w domku jednorodzinnym

Post autor: Mawashi »

Z racji, że jestem kompletnie zielona w temacie zwracam się z pytaniem czy orientujecie się jakie są możliwości podłączenia telewizji w domku jednorodzinnym.
Aktualnie mam telewizję naziemną. Nie ma możliwości podłączenia telewizji z talerza :oops: (satelitarnej).
Mam internet w Orange i wejścia do telefonu stacjonarnego - czy poprzez to jest możliwość podłączenia TV typu Orange lub innej bez zakładania talerza.
Jeśli kogoś rozbawiło moje pytanie to się cieszę - ja natomiast naprawę nie mam pojęcia jak to ugryźć :faja:
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Telewizja w domku jednorodzinnym

Post autor: grs »

Do każdej tego typu telewizji masz w zestawie dekoder z anteną. Z reguły również przyjeżdża monter który ją profesjonalnie ustawia, aby była najlepsza jakość odbioru obrazu. Nie ma możliwości odbioru telewizji bez anteny.
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Telewizja w domku jednorodzinnym

Post autor: jermak »

Nikt się nie śmieje, ale rzeczywiście są tylko dwie możliwości odbierania programu telewizyjnego (i przeważnie dostępu internetu): kablowe (głównie światłowód) lub bezprzewodowy - talerz anteny.
Zależnie od lokalizacji możesz wybrać antenę jeśli jesteś w dobrej widoczności z nadajnikiem operatora telekomunikacyjnego typu Orange, Plus, itd. innego dostawcy typu Vectra, UPC lub lokalnego dostawcy usług.
Najlepsze jakościowo jest chyba łącze światłowodowe dostarczane w Ostrołęce przez YNET lub na ich łączach przez Orange - do sprawdzenia czy jesteś w zasięgu kabla.

Wszystko można sprawdzić telefonicznie, przynajmniej mnie się tak udało zweryfikować oferty.
ODPOWIEDZ