Zakup auta z Ostrołęki lub okolic. Kuriozum.

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Zakup auta z Ostrołęki lub okolic. Kuriozum.

Post autor: AZB666 »

Nie chcę robić reklamy, ale już ktoś znalazł chyba rozwiązanie na znalezienie dobrego auta.
Może właśnie tymi Panami się zainteresuj. Skontaktujesz się po przez https://motoraporter.com/
albo w google wpisz motoraporter.
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Zakup auta z Ostrołęki lub okolic. Kuriozum.

Post autor: mondeo »

jak szukasz samochodu za grosze i jeszcze w bieda-gazie to co się dziwisz, zakładanie gazu ma sens jak się dużo jeździ. Wiec przebieg musi być duży. a jak szukasz perełki z drugiej ręki to jest grupa osób pozbywająca się aut po końcu gwarancji producenta. Auto ląduje w komisie dealerskim, Wiec i tam szukaj swojego wymarzonego auta. sam mam i polecam bo wszystko robione w aso na czas, historia auta znana. cena i tak niższa niż za granicą
pawello
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2017, 20:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zakup auta z Ostrołęki lub okolic. Kuriozum.

Post autor: pawello »

Nie pasuje Ci to idź do salonu, tam będziesz mieć pewne auto :P
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Zakup auta z Ostrołęki lub okolic. Kuriozum.

Post autor: Infom »

szukałem auta pól roku tamu do 200 km od ostrołęki , pierwszy rzut był Płock, bo tam najwięcej ofert chyba juz wiem dlaczego, stolica handlarzów i komisów. Na dwa samochody tej samej marki u tego samego sprzedawcy żaden nie był praktycznie do zakupu. Dla sprzedawcy były to argument, że to najlepsze samochody na placu dla mnie złomy które były wartę 1/3 ceny bo usterki na zdjęciu i w opisie nie oddawały tego co na zdjęciu . Auta pochodził z dani ( proszę poczytać na necie, czemu tyle aut teraz mamy z dani ), wszystkie które , miał na placu nie nadawały się do jazdy, podziękowałem za transakcję i odjechałem z bagażem doświadczeń, że już żadnego auta od handlarza nie kupię. Kupiłem auto to znajomego z wyższą ceną, ale wiem w 80 % co kupiłem!!!
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Zakup auta z Ostrołęki lub okolic. Kuriozum.

Post autor: Bart3kk »

Ja nie wiem macie problem wieczny, szukajcie auta z pewną historią, od pierwszego właściciela najlepiej, już zminimalizujesz ryzyko, chyba, że się kupuje farfocla za 5 koła to wtedy fakt nie ma wyboru, ale iść kupić od handlarza auto ,to jak dać się wydymać bez mydła przeważnie :D :D :D jak chcesz prościej to szukaj poleasingówek 3 letnich w fajnym wyposażeniu, można wyrwać auto z historią, fakt, że mogą mieć przebieg zbliżający się do magicznego 200 tysi, ale masz pewniejsze auto. A u naszych Mirków to można znaleźć dojechane przez Turasa Aliego e46 albo a4 :D :D :D chyba logiczne, że idziesz to takiego gamonia, cena atrakcyjna, niższa niż typowo średnia takiego auta, on musiał to ściągnąć auto, poniósł koszty i jeszcze musi zarobić i ma Ci sprzedać taniej :D :D :D przeważnie to trupy z przebiegami po 400-500 tysięcy, w których po kolei wszystko będzie się sypać po kolei.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Zakup auta z Ostrołęki lub okolic. Kuriozum.

Post autor: grs »

co do Płocka, pamiętam zakup kropka dla małżonki właśnie. Na zdjęciu piękny błękitny kolor, zajechaliśmy auto okazało się jasno- zielone, zielone.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Zakup auta z Ostrołęki lub okolic. Kuriozum.

Post autor: Tapatik »

pawello pisze: 26 gru 2018, 14:46 Nie pasuje Ci to idź do salonu, tam będziesz mieć pewne auto :P
Nie zawsze.
Jak myślisz, co zrobi salon, gdy zamówiony przez klienta samochód spadnie z lawety?
Wyremontują w swoim warsztacie i sprzedadzą bez informowania właściciela, że coś jest nie tak, czy zamówią drugi?
ODPOWIEDZ