Targor Truck - ogłoszenia

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
9izik9
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2012, 23:03

Targor Truck Elektromechanik, zarobki, system pracy, atmosfera.

Post autor: 9izik9 »

Witam. Mam zamiar iść do pracy w Targor Truck jako elektromechanik od marca. Chcę się dowiedzieć na jakie zarobki mogę liczyć :?: . Czy często trzeba robić nadgodziny i soboty :?: Czego mogę się spodziewać na tym stanowisku :?: Jaka jest atmosfera miedzy pracownikami w warsztacie :?: Oczekuję opinii od osób które tam pracują lub pracowały.
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Targor Truck - ogłoszenia

Post autor: JanuszPL »

Co ok. tydzień dodają ogłoszenia o pracę na te same stanowiska od dłuższego czasu (może z rok już tak robią). Dzisiaj to już w ogóle hardkor bo 8 ogłoszeń się pojawiło na różne stanowiska. W sumie mi to zwisa tylko jestem ciekaw dlaczego tak spamują (choć się domyślam powodu).
robert D123
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:46

Re: Targor Truck Elektromechanik, zarobki, system pracy, atmosfera.

Post autor: robert D123 »

Kolego unikaj tej firmy jak ognia płacą mało bo od przerobu a do tego w nocy o północy dzwonią i musisz jechać parę lat tam robiłem i cieszę się że już tam nie pracuję. A do tego jest tam pani kontrolka która zabiera pieniądze za byle co , gdy jej nie było to było dużo lepiej. Jest jeszcze rejestr czasu pracy dostajesz kartę i się klikasz źle się klikniesz i ciap z premii. Chłopaki nawet za granicę jeżdżą z damski h..u..j. Stanowczo odradzam ludzie dorabiają Rutkowskiego a on sobie mercedesy za 2 miliony kupuje zamiast dać parę groszy na święta. Stanowczo odradzam jeszcze lojalkę podpisujesz że nie będziesz dorabiać po godzinach bo inaczej 25 tys kary. Dobrze radzę zastanów się kolego Pozdrawiam Robert
robert D123
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:46

Re: Targor Truck Elektromechanik, zarobki, system pracy, atmosfera.

Post autor: robert D123 »

Atmosfera jest c..h.u.j.o.wa zarabiasz na kierowników i doradców a nie tylko dla siebie a oni na umawiają jak najwięcej samochodów a ty rób choć byś padł bo oni chcą premię zapracowaną twoimi rękami. A ja robiłem na tym stanowisku jest fatalnie
RAFolis
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 lut 2019, 11:20

Re: Targor Truck - ogłoszenia

Post autor: RAFolis »

duża firma duże potrzeby, z pracownikami to wiadomo jak jest, połowa nie nadaje się do niczego, druga połowa wymagania ma większe niż jest w stanie zarobić więc zostaje tylko 25% :)
Wie ktoś ile tam teraz osób pracuje?
ODPOWIEDZ