Internet na terenie Kadzidło

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Aibarh
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:41

Internet na terenie Kadzidło

Post autor: Aibarh »

Witam

Posiadam Orange LTE i po 6 miesiącach internet po prostu sobie zwolnił. Przez te 6 miesięcy internet na prawdę spisywał się bardzo dobrze. Prędkość czy sam ping był bardzo dobry. Jestem zwykłym graczem dla którego ping odgrywa ważną rolę. Nie mogę mieć internetu stacjonarnego/światłowodu. Czy istnieje lokalny dostawca na moim terenie, który zafunduje dobry internet? Jeżeli ktoś z takiego internetu korzysta niech napisze tutaj. :D
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Internet na terenie Kadzidło

Post autor: mIcHaLos »

Sprawdź na tej mapie -> http://mapabts.pl/ i będziesz wiedział mniej więcej na którą z sieci możesz liczyć :) - po btsach.
Myślę że optymalnie Tmobile albo Play. Kup karty i przetestuj :)

Najbliższy bts orange masz w Wachu - natomiast reszta sieci na miejscu
Aibarh
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:41

Re: Internet na terenie Kadzidło

Post autor: Aibarh »

Czasami złapie zasięg z Wachu i internet śmiga w dzień nawet 40mb/s. Od podpisania umowy (sierpień) internet działał bardzo dobrze, ale się skończyło i nawet BOK nie chce mi pomóc.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet na terenie Kadzidło

Post autor: Qrzysio »

W internecie jest wiele wskazówek jak wymusić korzystanie z danego nadajnika (BTS). Ponadto na smartfonie zainstaluj sobie aplikacje typu OpenSignal itp.
jhosef
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2018, 10:07

Re: Internet na terenie Kadzidło

Post autor: jhosef »

W Kadzidle (centrum) Play na LTE działa jako tako po japońsku. Da się żyć - szału nie ma.

T-Mobile na pewno znacznie lepiej - nadajnik masz we wsi.
Zasięg w Play jest tak 2-3 kreski na 5. Czasami dostaje czkawki w trakcie korzystania.
Kati32
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:13

Re: Internet na terenie Kadzidło

Post autor: Kati32 »

Faktycznie róznie to bywa z większymi sieciami, zasięg często jest słaby. Ktoś ma jakieś doświadczenia z innymi jeszcze dostawcami?
Wiesio999
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2019, 23:32

Re: Internet na terenie Kadzidło

Post autor: Wiesio999 »

Od jakiegoś czasu to na Kadzidle zupełnie z zasięgiem jest wielka Du
Mam telefon w Play i co i rusz mi się przełącza to do Orange to T-mobaila . Ogólnie kiszka.
ODPOWIEDZ