Masaż w Ostrołęce

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Masaż w Ostrołęce

Post autor: Bolek21 »

Witam serdecznie.
Czy mamy w Ostrołęce masażystę godnego polecenia?
Często mam nawracające bóle w plecach w różnych miejscach. Są to raczej, bóle stawowe/nerwowe.
Ostatnio myślałem, że może udam się do jakiegoś specjalisty w tej dziedzinie. Raczej chodzi mi o coś "mocniejszego" niż masaż relaksacyjny.
Przeglądałem forum, był podobny temat, ale może jest coś co się zmieniło.
Bardzo proszę o jakieś propozycje, opis doświadczeń i ewentualnie cennik.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Masaż w Ostrołęce

Post autor: Tapatik »

Radził bym iść do lekarza. Z tego co piszesz nie wiesz co jest przyczyną bólu. Próbujesz leczyć się sam. Jak źle trafisz to jeszcze pogorszysz swój stan.
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Masaż w Ostrołęce

Post autor: Bolek21 »

Nie są to bóle, które nie dają mi żyć. Coś tam gdzieś kłuje przy określonych pozycjach ciała. Lekarz najprawdopodobniej przepisze leki przeciwbólowe i zaleci odpoczynek. ;)
Prowadzę w miarę aktywny tryb życia, który sprzyja podnoszeniu ciężarów przez co czasami coś przeskoczy.
Wydaje mi się, że bardziej pomoże mi jakiś fizjoterapeuta. Nie mam zamiaru iść do osoby, której tylko wydaje się, że wie co robi dlatego wolałbym poznać opinie ludzi doświadczonych takimi usługami.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Masaż w Ostrołęce

Post autor: Tapatik »

Mnie lekarz skierował na rezonans, a gdy już wiedział co się we mnie popsuło to na rehabilitację.
U mnie rehabilitacja polega na ćwiczeniu określonych mięśni, które są za słabe i w dalszym ciągu ćwiczę, mimo że mnie już nic nie boli.
Z takich ciekawostek - mam zalecone pływanie, ale tylko na grzbiecie, kraulem nie wolno.

Popatrz na to w sposób następujący - zaczyna Cię boleć, aby uśmierzyć ból trzeba najpierw dowiedzieć się dlaczego Cię boli.
I dlatego namawiać cię na wizytę u lekarza.
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Masaż w Ostrołęce

Post autor: Markqus »

Tapatik pisze: 22 lut 2019, 10:55 Popatrz na to w sposób następujący - zaczyna Cię boleć, aby uśmierzyć ból trzeba najpierw dowiedzieć się dlaczego Cię boli.
I dlatego namawiać cię na wizytę u lekarza.
I to jest zdrowe podejście , wizyta u neurologa , rezonans itd raczej Cie nie minie - , samemu można tylko pogorszyć sprawę
sowka_ok
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 23 lis 2018, 19:33

Re: Masaż w Ostrołęce

Post autor: sowka_ok »

Warto odwiedzić fizjoterapeutę, lekarz rodzinny przyda się tylko po skierowanie ale moim zdaniem nie warto tyle czekać na kontakt. Fizjoterapeuta powinien precyzyjnie już poradzić sobie z problemem i ewentualnie gdy to coś poważniejszego skierować dalej.
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Masaż w Ostrołęce

Post autor: Bolek21 »

Mądrze mówicie.
Przemyślę sprawę i może się za to wezmę.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Masaż w Ostrołęce

Post autor: Tapatik »

Za wizytę u lekarza trzeba zapłacić 160 zł, ale można próbować wbić się na fundusz ze skierowaniem od lekarza rodzinnego.
Wizyta u rehabilitantki - 120 zł za godzinę, ale znam rehabilitanta, który bierze 50 zł za pół godziny.

Ponieważ Ciebie na razie pobolewa to możesz spróbować wbić się na rehabilitację na fundusz, bo masz czas.
Tymekk29
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2019, 11:01

Re: Masaż w Ostrołęce

Post autor: Tymekk29 »

Fizjoterapeuta jak najbardziej. Jak on Ci nie pomoże to pomyśl o lekarzu, ale lekarz ortopeda to się nadaje do gotowych kontuzji... Na takie bóle jakie opisujesz to Ci przepisze tylko jakieś suple...
sergiej
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2019, 15:07

Re: Masaż w Ostrołęce

Post autor: sergiej »

Nie rozumiem tej ery forów. Przy potędze Facebooka i google powinieneś sobie wpisać MASAŻ OSTROŁĘKA i masz wszystkie informacje :crazy:
ODPOWIEDZ