Kleczkowski, prokuratura-artykuł u konkurencji.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
brexit

Kleczkowski, prokuratura-artykuł u konkurencji.

Post autor: brexit »

Znowu Reptilianie usuną mój post , tak samo jak poprzedni usunęli o Kuliku.......

Nie ma to jak obiektywność "dzeinnikarska". Prawda Szambelanie Qrzysiu ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Polecam artykuł o problemach z prawem Macieja Kleczkowskiego. Artykuł pojawił się na konkurencyjnym portalu pod tytułem :

"Kłopoty z prawem wiceprezydenta Ostrołęki. Jest podejrzany o cztery przestępstwa!"

Miłej lektury :D :D :D
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kleczkowski, prokuratura-artykuł u konkurencji.

Post autor: JanuszPL »

Dla mnie to komiczne, że nawet takie portaliki lokalne są ubabrane w układy polityczne. Nawet się zrymowało.
brexit

Re: Kleczkowski, prokuratura-artykuł u konkurencji.

Post autor: brexit »

JanuszPL pisze: 10 maja 2019, 8:40 Dla mnie to komiczne, że nawet takie portaliki lokalne są ubabrane w układy polityczne. Nawet się zrymowało.
W dzisiejszych czasach praktycznie wszystkie media zamiast informowaniem zajmują się propagandą.
Ten portal jest tylko przykładem skrajnym.Przed wyborami samorządowymi widać to było szczególnie wyraźnie.
Mi na przykład tak z dwa tygodnie przed pierwszą turą wyborów uniemożliwiono dodawanie postów pod artykułami.
Qrzysio tłumaczył to działaniami Reptilian.

Dla Kleczkowskiego mam radę. Proszę oskarżyć o wszystko Reptilian. Będzie pan wiarygodny :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kleczkowski, prokuratura-artykuł u konkurencji.

Post autor: Qrzysio »

Dlaczego tak surowo nas oceniacie? Będzie i u nas na ten temat. Nic nie przeoczymy. Zasada jest taka, że my o te sprawę pytaliśmy kilka tygodni temu. Uzyskaliśmy odpowiedź, że jeszcze nikogo nie przesłuchano, a akta sprawy leżą na biurku. Więc musieliśmy poczekać, aż sprawa ruszy dalej. Akurat inne media zapytały w tym tygodniu i jest odpowiedź. Będzie u nas, nie ma się co stresować i wyżywać na redakcji. Jest to zupełnie nie na miejscu.
brexit

Re: Kleczkowski, prokuratura-artykuł u konkurencji.

Post autor: brexit »

O naszym dzielnym zuchu Macieju Kleczkowskim informację podały, oprócz wszystkich lokalnych mediów za wyjątkiem portalu zinfiltrowanego przez Reptilian , czyli m-o, także media ogólnopolskie :

Onet , Portal Samorządowy, TVP info, TVN.....

Qrzysiu , jak to za trudne dla "redaktorów" z portalu moja-ostroleka to poproście jakiegoś gimbusa żeby Wam skompilował tekst z tekstów konkurencji.Przecież jest oczywiste ,że z Pudelka jest łatwiej kompilować bo nie ma trudnych wyrazów. I nikt chyba nie może mieć do was pretensji, że w przypadku trudniejszych zwrotów użytych w artukułach napisancyh przez konkurencję, kompilacja zajmuje kilka dni więcej.
Ale chyba napisanie prośby o pomoc do gimnazjalistów nie przerasta waszych intelektualnych możliwości.

A do dzieci i młodzieży kieruję przestrogę. Jak nie chcecie pracować w redakcji portalu moja-ostroleka to w końcu może byście się zaczęli uczyć.
ODPOWIEDZ