Byłem Pijanym kierowca

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Pijany kierowca
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2006, 0:08

Byłem Pijanym kierowca

Post autor: Pijany kierowca »

Życie jest okrutne - na drodze jak w stanie wojny - giną ludzie.
Jeżdziłem także po pijaku, potrąciłem osobę. Złapała mnie Policja. Miałem ok. 2 promili alkoholu.
Mam sprawę w sądzie.
Chyba mnie uniewinnią - mam dobrych fachowców \ dużo wiedzą /- uważają, że jechałem w warunkach wyłączającym skazanie - stanie wyższej konieczności.
Teraz wiem ,że mogłem zabić wielu.
Grozi mi skazanie co się wiąże w wywaleniem mnie z roboty. Jestem jedynym żywicielem rodziny i kierowcą zawodowym. Walcze o prawo jazdy , robotę i niekaralność. Wiem,że mogę siedzieć.
Chce się poprawić - nigdy nie jest za późno.
Należy współczuć ofiarom i rodzinom. Sprawcom również.
Może ktoś był w podobnej sytuacji i ma jakieś doświadczenia jak ochronić robotę i byt rodziny, Proszę o kontakt na e-mail.

podaje swój e-mail:
armison@poczta.onet.pl
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Pijakom za kierownicą (samochodu, motocykla, roweru) mówię stanowczo N I E
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Bylo pomyslec wczesniej a nie teraz zalowac... Albo jedziesz albo pijesz!
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

ojej straszne, bardzo sie wzruszyłam Twoja opowiescia...piszesz : "..Jestem jedynym żywicielem rodziny i kierowcą zawodowym. Walcze o prawo jazdy , robotę i niekaralność.." , a zastanowiłeś sie że może ten kogo potrąciłeś też był jedynym żywicielem rodziny..
Za głupotę trzeba płacić.. ;]
Zych
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2006, 12:20

Post autor: Zych »

nie ma litosci dla takich jak ty.Potraciles czlowieka i musisz poniesc kare :!: Oto moje zdanie
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Jakoś te twoje argumenty do mnie nie trafiają :crazy: , a fakt ,że będąc kierowcą zawodowym wsiadasz za kierownicę po pijaku jeszcze bardziej świadczy na twoją niekorzyść. Za głupotę się płaci i ty będziesz tego doskonałym przykładem :!:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

a czy zdazyło sie i wam wsiąść po kilku.. lub po 1..?? teraz wszyscy jezdzą na po2 gazie...
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Człowiek żałuje, wie co złego zrobił i nie ma sensu go tak objeżdżać.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Pijany kierowca pisze:Należy współczuć ofiarom i rodzinom. Sprawcom również

ofiarom i ich rodzinom TAK ale sprawcom? a niby czemu!? napewno ci nie wspolczuje! ale cieszy mnie przynajmniej fakt ze zrozumiales swoj blad ! i mam nadzieje ze nigdy wiecej nie wsiadziesz po kieliszku czy piwku za kółko

jezeli chodzi o pijanych za kierownica to uwazam ze powinno byc DOŻYWOTNIE zabranie prawa jazdy za taki wystepek ! odrazu by sie uspokoiło! na ostroleckich drogach i okolicach tygodniowo pewnie zatrzymuja 50 pijanych albo i wiecej! pomyslcie ile zatrzymuja rocznie w calej polsce! po wejsciu takiego prawa. Liczba ta zmniejszyla by sie bardzo znacznie
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

popieram MarcinQ :]
pijani kierowcy to w 70% kierowcy, którzy już wcześniej chociaż raz byli karani za jazdę po kielichu.
;)
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Znam kolesia, któremu zabrano prawko za jazde po pijaku. Nic to nie dało bo dalej jeździ pijany ale na rowerze :shock:
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

He? mamy Ci współczuc? Chyba zartujesz? Mam nadzieję ze zabiorą Ci te prawo jazdy i jeszcze dostaniesz odsiadke :evil: nie trawie takich ludzi co jeżdzą po pijaku, którzy bezmyslnie potrącą niewinną osobę, ktora potem do konca zycia jest kaleką! Wes czlowieku zastanow sie co Ty robisz.... W dodatku jestes na utrzymaniu rodziny :shock: Życze powodzenia w dalszym zyciu.... radze mniej pic, to do niczego nie prowadzi! :x
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

Nie wierze że wszyscy którzy serwują tu krytyczne opinie wobec autora tematu, na 100% nigdy w życiu nie wsiądą za kierownicę pod wpływem alkoholu, więc zanim zaczniecie kogokolwiek krytykować, zastanówcie się najpierw. Pozatym, 'pijany kierowca' nie zalozyl chyba tematu po to zeby po nim jechac..


ps. to nie znaczy wcale ze probuje go tlumaczyc, lub bronic.

pozdrawiam
;)
Green_Lady
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2006, 10:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Green_Lady »

Krzychu pisze: W dodatku jestes na utrzymaniu rodziny :shock:
Nie zrozumiałeś czegoś. On pisze, że jest jedynym żywicielem rodziny, czyli to on zarabia jako jedyny na rodzinę.
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

"jechałem w warunkach wyłączającym skazanie - stanie wyższej konieczności. "
Jakie to warunki ? Wiozłes żonę w ciąży do szpitala bo karetkom zabrakło pary ? Czy zabrakło surowicy a masz przyjaciela w potrzebie ?
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

Amber calkowicie sie z toba zgadzam.
Open Your Eyes Open Your Mind
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Green_Lady pisze:
Krzychu pisze: W dodatku jestes na utrzymaniu rodziny :shock:
Nie zrozumiałeś czegoś. On pisze, że jest jedynym żywicielem rodziny, czyli to on zarabia jako jedyny na rodzinę.
Tak, własnie o to mi chodziło :) szybko pisałem i źle napisalem, wybaczcie :D
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Dajcie spokój. Jakiś pajac robi sobie jaja, założył idiotyczny temat i liczy na to że ogrzeje się w blasku wątpliwej chwały. Albo że jego wynurzenia staną się początkiem dyskusji. A dyskusji nie ma. Piłeś nie jedziesz. A jeśli cię złapali to powinni zabrać samochód na poczet grzywny i wlepić dodatkowo minimum kilka miesięcy za kratkami. Idiotów na ulicach nie brakuje, po co produkować następnych ?
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

whitesand pisze:A dyskusji nie ma. Piłeś nie jedziesz
moze i ten koles robi sobie jaja? nie wiem! nie znam go ale to jest nie wazne! mowisz ze nie powinno byc dyskusji i tu sie mylisz! nie wystarczy mowic gdzies tam "piles nie jedziesz". o tym wlasnie trzeba mowic i nie wolno tego tolerowac bo jest to bardzo duzy problem. jezeli bedziemy to tolerowac chocby w takim przypadku ze puscimy kolege po jednym piwku zeby jechal samochodem do domu bo tam jedno piwko wypil to nic sie nie stanie. wtedy nic a nic sie nie zmieni. i dalej przez jedengo idiote beda ginac ludzie np. 5 osob ktore czekalo na przystanku...
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

dla mnie nie ma żadnej różnicy : 'pijany w trzy du**' czy 'po jednym' za kółkiem..
;)
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Ej Pijany Kierowco dam Ci pewno rade odpuść sobie wyjedz zagranice,ale najpierw idz do wyroczni żebyś poznał swoją przyszłość..
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

e ?

spoko stary...

przypomniala mi sie historia z zeszlego roku kiedy nad jeziorem rozbici na dzikiej plazy miedzy rucianym a piszem wczasowicze hucznie swietowali urlop calej paczki , a wsrod uczestnikow rozpusty byla kobieta w 8 miesiącu , okolo wieczora zaczeło się z nią coś dziać a po chwili okazalo sie ze wczesniak chce juz wyjsc . mąz tej biednej kobieciny wraz z kolegami dzwonili 112 ale nie potrafili wytlumaczyc wiru scieżek i zakretów posrod lasów puszczy. zaryzykowali wybrali tego co przeszedl najwiecej krokow prosto i pojechali w ten sposób ryzykujac zyciem 3 a nawet wiecej osob , a w efekcie ratujac matke i dziecko . co w takim wypadku bys zrobil Ty ? wyższa koniecznosć ? czy los losem , ja jak pije to nie jade... zesrac sie mozna , taki dylizans .
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

karloss skąd ty takie bajki wysysasz ? :twisted:
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Jak to skąd ... z wyobraźni ...
Pisze książki fantastyczne , nastepnym razem opowiem Wam o Alienach i ich problemach z żołądkiem w czasie wirażu na polu ryżowym
zawsze w środku peletonu
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

nigdy nie jechałem pod wpływem alkoholu

ale potrafię współczuć facetowi
ODPOWIEDZ