COLOSEUM - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

COLOSEUM - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Qrzysio »

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zakładam temat o jednej z popularnych dyskotek w naszym mieście.

W tym temacie piszcie wszystko na temat związany ze STARĄ CHATĄ.

Nie dotyczy zapowiedzi imprez, gdyż do tego służy temat Informacje o najbliższych imprezach w Ostrołęce i okolicach
misiek
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2006, 13:05

Post autor: misiek »

śmierdzi tam chu...
Bart
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 11:25
Lokalizacja: KOSMOS

Post autor: Bart »

Misiek zgadzam sie z tobą w 100% :!: :twisted: na poczatku bylo fajnie ale wszystko szlak trafil jak Dodziu i Dzunior przestali tam grac...
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

doszły mnie sluchy ze stara jest zamknieta w ostatki? na czas tego sledztwa o te pobicie pewnie....jesli ktos wie cos konkretego niech napisze... :?
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Post autor: Modzel »

A mi odpowiada ten lokal, jakiś czas nie byłem i nie wiem czy coś się mocno zmieniło, może czasami w piątek przeszkadzało mi za mocne techno , ale nie będą grali tylko dla mnie i to rozumiem,ale mogliby czasem wrzucić jakieś lżejsze kawałki, w soboty kameralnie z zespołkiem , też można potańczyć ,ale w przerwach mogliby zapuścić jakąś fajną muzyczkę.
Fajny klimat , ochrona całkiem ok, ostatnio nawet mojemu braciszkowi(oczywiście do lokalu nie wpuścili) przed lokalem wylali piwko bo nie miał 18 lat -i bardzo dobrze - plus za takie zachowanie.
Ja wiem ,że w lokalu nie można palić, wiem ,że wywieszone są na ścianach zakazy palenia papierosów-bardzo dobrze, ale tym co się zapomną można by było za pierwszym razem troszkę delikatniej na to zwracać uwagę.
No i lokal jako jedyny w ostrołęce ma przestrzeń i jest całkiem nieźle zrobiony , niepowtarzalnie jak na dyskotekę- mi się podoba-oczywiście to moje zdanie.
sztefanex123
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2006, 10:28
Lokalizacja: ostroleka

pojechane

Post autor: sztefanex123 »

fajnie jest tylko niech tego szatniarza szmaciarza wyleja co w sobote byl godzine czekalem na kurtke a ten burak drze na mnie ryj ze sie pcham albo niech go wysla na szybki kurs matmy
RaQ

Post autor: RaQ »

pufty pisze:doszły mnie sluchy ze stara jest zamknieta w ostatki? na czas tego sledztwa o te pobicie pewnie....jesli ktos wie cos konkretego niech napisze... :?
stara chata nie jest zamknięta :) funkcjonuje normalnie :]
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

no ja dzis mam zamiar sie wybrac hmm stara chata jest spoks kiedys mi się bardziej podobała ale zobaczymy jak dzis bedzie bo już dawno nie byłam :twisted: jak będzie chała to znów nie pojde jakies 2 miechy:P
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Wie moze ktos wiecej o imprezie Summer Energy Night 2006 w Starej Chacie? Czy tylko ploty? Slyszalem o lipcu... A jak tak to jaki line-up? O ile juz jest (w co wątpie) :D
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

To chyba sa ploty bo slyszalem ze w line up bedzie np Rocco :lol: :lol: :lol:
RaQ

Post autor: RaQ »

summer energy night chyba bedzie 7 lipca 2006.. a drugi 25 sierpnia 2006 ;] a kto bedzie to nie wiem ;]

cos mi sie obiło o uszy ze Hazel and Drum Live Show ;]

pozdro
eVer
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2005, 19:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: eVer »

nie wiecie może czy stara jest otwarta w ten piątek ?
-=eVer=-
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Hmm chyba otwarta :) bo czemu miala by byc zamknieta :P Mysle ze w ten piatek tez sie wybiore na jakies piwko :D zreszta dawno nie bylem :D
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

stara jest otwarta nawet za darmo wjazd ma byc...hmm ciekawe czy piwo beda sprzedawac tylko do 4,5%? :lol: tak jak to bylo wszedzie na miescie dzisiaj...KPINA!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Moze w starej nie ma ograniczen i sprzedaja... (mam nadzieje) a jak nie to trzeba bedzie isc do jakiejs meliny i zaopatrzec sie w wino w kartoniku :lol:
RaQ

Post autor: RaQ »

i jak tam było wczoraj?
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Do godz 00:00 sprzedawali jakies h***we sikacze a po polnocy byl juz normalny browar :) i vodke tez sprzedawali, fiki gral wy.*****.nie!! zaje.bist.a muze! :lol: az sie chcialo sluchac, a osob slabiutko, bardzo malo, ale zato duza wiekszosc dziewczyn byla :D wiec szlo sie bawic :P ale ja sie przed 02:00 zmylem na chaciende :P
RaQ

Post autor: RaQ »

w ostrołęce jacys nie poinformawni ludzie byli bo zakaz był do 15 00 .. a potem mozna było juz spoko kupować.. wiec liptoon :D
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

czy ktos wie dokladnie kiedy odbedzie sie summer energy night???? po ile wiazd i kto bedzie gra?? i czy beda 2 parkety jak rok temu???
jezeli to ma byc 7 lipca to jakos slabo rozglosnione jest i lipa moze byc:(
pozdro.
RaQ

Post autor: RaQ »

7 lipca 2006 ;] a kto bedzie to nie wiem :D
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

A ja mam pytanie:

SKAD SIE BIORA LUDZIE PRZYCHODZACY DO STAREJ CHATY?

Serio! to naprawde mnie interesuje-te bielutkie sweterki riboka, buciki na glanc, frycek, no i te imponujace miny!!
+OSTANI KRZYK MODY NA KURNIKACH - BIALE REKAWICZKIIII

W Argentynie sa szkoly wdzieku dla kobiet, czy powinnismy zalozyc szkole wdzieku dla chłopów?
wiecie-chłopi chłopom?
---------MONTE-------------
RaQ

Post autor: RaQ »

jak ktos wczoraj był w biłaych rekawiczkach to chyba masz jakas sporą wade wzroku.. nie przesadzaj..
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Monte pisze:SKAD SIE BIORA LUDZIE PRZYCHODZACY DO STAREJ CHATY?
z kapusty
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

ale ja nie mowilem ze wczoraj...
---------MONTE-------------
RaQ

Post autor: RaQ »

uu niech ktoś mi powie ze wczoraj nie było warto przyjsc..

stara dobra stara chata ;P hehe pozdro :D dla tych którzy byli ;P
ODPOWIEDZ