Cenzura na forum

Zmiany, propozycje, problemy
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Cenzura na forum

Post autor: mały krzyś »

Jak coś dodasz na forum i nie będzie to po myśli adminów - usuną twój post.

Wczoraj dodałem temat i okazało się, że admin mi go usunął.
Napisałem o menu online które jest bardzo fajne i pojawiło się w serwisie, którego nazwy nie wymienie - bo znowu mnie wytną.

Albo mogę się wypowiedzieć, albo nie mogę. Aż tak się boicie konurencji.

to byłem ja
mały krzyś
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jezeli myslisz ze krzykiem cos wskurasz to sie mylisz. Wklej tutaj tresc swojego postu ktory został usuniety oraz moja prywatna wiadomosc ktora Ci napisalem i nie rob z siebie sierotki Marysi.
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

wlasnie zgadzam sie z toba przeciez ty nic nie reklamujesz ile bylo takich postow ktore naprawde cos reklamowaly ahhhh szkoda gadac
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

maly krzys ma racje.

a jezeli qrzysiu uwazasz ze ty ja masz to usun tematy np. o enigmie gdzie jest ona reklamowana lepiej niz wszystko inne na tym forum i tak samo innte tematy o klubach, dyskotekach i takie tam
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

brawo!!!!!!!!!!!!! zgadzam sie z toba
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

ooo dzięki chłopaki, że podzielacie moje zdanie.

Na początku się nawet przestraszyłem, że terror jakiś. Spanikowałem :) bo admin do mnie napisał (nigdy wcześniej tego nie przeżyłem)

Na początku pomyślałe, że chodzi o ten serwis co konkurencją jakąś tam jest dla mojej-ostrołęki, że admin nie dopuszcza, żeby coś na ten temat się pojawiało. Ale w drugim momencie pomyślałem, że przecież już ktoś kiedyś pisał o *****.pl i tamtego postu nie wywalił.

Więc może chodziło o te pierogi w tym barze, bo je tak zachwalałem. Ale naprawde warto - nigdzie w barze takich nie ma.

to byłem ja
mały krzyś
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

hmm, maly krzys ma racje.. ;]
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Post autor: MłodyGSX-R »

Ogolnie rzecz biorac to portal MO od zawsze byl, jest i bedzie stronniczy co bardzo mnie irytuje poniewaz jest to witryna miasta ktora powinna byc nautralna i bezstronna. :roll: Dlatego widze sens istnienia drugiego alteratywnego portalu jakim jest ***** :wink:
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

MłodyGSX-R pisze:nautralna :wink:
myślę, że naturalna to na jest... na ile strona WWW może być naturalna
MłodyGSX-R pisze:bezstronna.
kiedyś na forum wypowiadałem się na temat bezstronności MO.
kiedyś wydawało mi się, że strona o Oce powinna być "bezstronna"...

ale to jest przecież strona prywatna i jej właściciel ma prawo prezentowania na niej tego co jego zdaniem jest godne prezentowania... a czy użytkownicy się z tym zgadzają czy nie to ich sprawa... mają do wyboru inne strony...

uwieżcie nie ma "bezstronnych" mediów... zawsze jest jakaś "strona"... i to nie ma znaczenia czy to twoja domowa strona WWW czy MO... zawsze to będą wybrane wiadomości przez autora
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Post autor: MłodyGSX-R »

tam mialo byc napisane neutralna... czepiacie sie literowek :wink:

Skoro jest to prywatna strona www niech nie okrzykuje sie informatorem miejskim poniewaz informacje te nie są obiektywne :roll:
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

no własnie. jest w tym dużo racji
nie bawie się w politykę, ale widać na 1 rzut oka, że serwis jest o Platformie Obywatelskiej i że MO i PO to jedno :)
no tak sobie admini to wymyślili - nic na to nie poradzisz, jest to prywarny INFORMATOR MIEJSKI więc można się spodziewać wszystkiego.

Jak narazie mnie admin nie przeprosił, a racji przecież nie miał. Ale jeżeli to jest prywatna strona to można się spodziewać wszystkigo - np. tego, że usuną cały ten temat i wio. Nie spodziewam się już napewno uczciwości. no chyba, że cudem jakimś na skrzynkę trafią do mnie przeprosiny. Na razie nic, cisza.

Jeszcze raz dzieki chłopaki, że ktoś to zauważył.

to byłem ja
mały krzyś
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

mały krzyś widać mało sie przykłądasz do tego co piszesz, bo nawet nie pamiętasz co było tam dokładnie napisane. Pomimo tegoze było to juz kilka dni temu, ja pamiętam jak wyglądał post. Mniej więcej przytocze schemat.
Ostatnio na stronie *****.pl zobaczylem menu online. jest to bardzo fajne (chyba bylo napisane zaje** ale nie pamietam dokaldnie). w ogole maja tam fajne rzeczy

Kazdy przyzwyczail sie do wygladu MO itd. ale trzeba przyznac ze *****.pl jest duzo bardziej profesjonalna itp. itd....
Takich zdan jak to ostatnie bylo tam kilka, zatem dlaczego masz pretensje do mnie ? Usunalem bo tu nie chodzilo o reklamowanie zarcia tylko o reklamowanie serwisu. nie mam nic przeciwko, ale nie mozna tego robic na forum. jesli jest tam cos ciekawego to daj link niech poczytaja ludzie a nie zachwalasz.. jak chcesz ebysmy reklamowali te strone to nie ma prblemu zeby ich button byl na naszej stronie, ale jakos nikt nam takiej propozycji nie zlozyl.

Swojego postu nawet nie przytoczyles tak jak byl w rzeczywistosci, przez co buntujesz tylko innych uzytkownikow przeciwko nam. Jezeli o to ci chodzi to dalej umieszczaj takie posty...


Co do stronniczosci serwisu to nie roznimy sie od innych mediow takich jak inne serwisy o Ostrolece albo gazeta wyborcza itp.
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

arecki pisze: uwieżcie nie ma "bezstronnych" mediów... zawsze jest jakaś "strona"... i to nie ma znaczenia czy to twoja domowa strona WWW czy MO... zawsze to będą wybrane wiadomości przez autora
Żadne medium nie pokaże całej prawdy bo jest to technicznie niemożliwe.
W małej notce autor nie pokaże prawdy bo nie ma na to miejsca. Chociażby poświęcił na ten temat wiadomość obiętościowo zbliżoną do dużej powieści i tak nie pokazałby całej prawdy, bo zawsze coś musiałby pominąć i coś inaczej pokazać niż inni autorzy.

amen
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

mały krzyś pisze:I rozbawiasz mnie też z tym, że zamieściłbyś reklame konkurencyjnego serwisu - tu po porstu mnie rozwaliłeś dorgi kolego adminie.
Wiele razy podawalismy juz odnosniki do innych serwisow o ostrolece a po prawej stronie byl umieszczony button strony ostroleka.info.pl
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

jak zobacze to uwierzę.
Jeżeli to nie stanowi problemu to proszę - chcialbym zobaczyć ten baner strony ostroleka.info.pl
niech powisi troche.

ale przeprosin jak nie było tak nie ma :mrgreen:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Banner był, wisiał bardzo długo. Czy będzie znowu to nie moja decyzja. Ja tu tylko sprzatam ;)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

z tym ze byl taki banner to prawda byl bo pamietam
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Zbliżasz się do 40 i chwała Ci za to. Masz już dużo lat i powinieneś się zorientować, że ten temta jest inny niż pomyślał Pan. Tu chodzi tylko o to, że napisał posta i admin mi go wyciął tylko. Dlaczego?
Bo ponoć reklamowałem innych serwis i wyrażałem się o nim dobrze.

To jest pytanie o wolnosć słowa w serwisie - nie chodzi o Panine sympatie polityczne, które ja po prostu szanuje, ale mało mnie one obchodzą.

Nie chodzi też o krytkę i wymianę poglądów. Chodzi o to, że admin mnie wyciął. Chyba nie jest to cięzkie do zrozumienia.

to byłem ja
mały krzyś
Maciej Kleczkowski
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Maciej Kleczkowski »

To co napisałem wyżej odnosi sie do wszystkich postów.
Odpowiem Twoim sformułowaniem "Chyba nie jest to cięzkie do zrozumienia."
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Post autor: MłodyGSX-R »

Nie bede zakladal osobnego tematu, ale mam taka propozycje do administratorów moze dodacie jeszcze ze 3 takie same newsy o tym ze Stanisław K. zostal uznany winnym obrazenia policjantki bo dwa na jednej stronie to jeszcze troche malo - ktos moglby nie zdazyc przeczytac lub przeoczyc tak istotny fakt :x
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Od dzisiaj informacja o rozkładzie jazdy PKS Ostrołęka jest dostępna z telefonów stacjonarnych pod nr 0 300 300 141 oraz z telefonów komórkowych pod nr *720 80 41". Pod wskazane numery można dzwonić z terenów powiatów: ostrołęskiego, ostrowskiego i wyszkowskiego
a powinno być: ostrołęckiego :D rozumiem ze to literówka albo fonetyczne skojarzenie liter s lub c
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jaki to ma związek z tematem?
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

do bani 8)

takie to królestwo Kleczkowskiego Macieja i może sobie popełniać błędy jakie będzie chciał
ODPOWIEDZ