Jaki internet. Kadzidlo

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Aibarh
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:41

Jaki internet. Kadzidlo

Post autor: Aibarh »

Witam

W tym roku konczy mi sie umowa z orange. Szukam internetu ktory byl by stabilny i mial niskie pingi, Korzystalem z internetu mobilnego z orange ktory fundowal mi tylko 3g ;/ . Bardzo prosze o pomoc :)

Dodam tylko, ze mialem tez internet radiowy ktory byl bardzo slaby.
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Jaki internet. Kadzidlo

Post autor: PIq5 »

pożycz od kogoś modem z LTE i zobacz jak się sprawuje. Chyba PLAY ma swój nadajnik w Kadzidle.
Aibarh
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:41

Re: Jaki internet. Kadzidlo

Post autor: Aibarh »

Sprawdzalem nadajniki gdzie mam najblizej i mi wychodzi, ze blisko mam do nadajnikow t-mobile. Do tego maja jeszcze LTE i mam od niego 1km. Czy zasieg bylby stabilny podczas slabej pogody?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jaki internet. Kadzidlo

Post autor: Qrzysio »

Nie wiadomo ile osób korzysta w godzinach szczytu z tego samego nadajnika. Pogoda raczej nie powinna być wielką przeszkodą.
Aibarh
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:41

Re: Jaki internet. Kadzidlo

Post autor: Aibarh »

Dzisiaj w godzinach wieczornych padal deszcz i internet mial slabsze osiagi jak i sam zasieg :( Nawet samo LTE byloby dobrym rozwiazaniem. Do nadajnika mam bardzo krótki dystans + antena wzmacniajaca powinna przyniesc mi lepsze rezultaty :)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Jaki internet. Kadzidlo

Post autor: Michał »

W Kadzidle działa LTE od Plusa ale niestety nie powala prędkością. Nadaje się bez problemu do przeglądania stron ale tylko do tego.
sveika
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 08 cze 2008, 20:25

Re: Jaki internet. Kadzidlo

Post autor: sveika »

Uwaga na ORANGE !! Totalne dno. Miałem PLAY LTE przez dwa lata i ogólnie było ok. gdy kończyła mi się umowa skusiła mnie cena w ORANGE LTE i teraz męczę się z tym badziewiem i nie mówię tu o jakimś pobieraniu bo to nie wchodzi w grę... zwykłe przeglądanie neta zwłaszcza w godzinach szczytu lub sobota-niedziela jest katorgą. Oczywiście mam full zasięg. Ostrzegam!! tych którym przyjdzie na myśl podpisać z nimi umowę.
ODPOWIEDZ