Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 659
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: Werbia »

Mam nadzieję, że aktualny Prezydent Ostrołęki i Rada Miasta oraz Użytkownicy tego Forum zdają sobie sprawę z tego, że w związku z problematyczną inicjatywą utworzenia w Ostrołęce dwóch kościelnych muzeów i klasztoru, która koliduje z organizacją w Ostrołęce Muzeum Żołnierzy Wyklętych oraz zignorowaniem przez pana Jacka Karczewskiego mojego krzyża z figurą Chrystusa poświęconego w Częstochowie i Szkaplerza poświęconego i przyjętego w klasztorze Karmelitów Bosych mogę starać się o status uchodźcy i azyl polityczny ze względu na prześladowania religijne w każdym katolickim kraju ... ... ...
https://werbia.blog.deon.pl
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: - Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: steward »

Mam nadzieję, że moje miasto Ostrołęka będzie prekursorem w oddzieleniu samorządu od kleru. Klerem wojujesz od kleru zginiesz. A ty idź ze swoimi zabobonami nawracaj islamistów w pakistanie, lub przynajmniej skasuj się z forum.
kolejak
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2010, 19:44

Re: - Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: kolejak »

Werbia, Ty to masz problemy... :crazy:
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: - Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: Tapatik »

Werbia nie ma problemów odkąd przestała brać leki, jak sama kiedyś na forum napisała.

Proponuję nie odpisywać.
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: formatcedwukropek »

Staraj się, staraj. Kibicujemy mocno, aby się udało. Nawet pomożemy się spakować.
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: Markqus »

Ręce opadają i nie tylko
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 659
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: Werbia »

Takiego czarnego PR jaki Polska sobie robi w świecie zakładając Muzeum Żołnierzy Wyklętych i obchodząc dzień Wyklętych to chyba zwykły diabeł nie wymyślił ... ... .... Myślę, że tylko Maryja może i Ostrołękę, i Polskę z takiego bagna wyprowadzić ... .... ....
https://werbia.blog.deon.pl
Zeus
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2017, 11:56

Re: Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: Zeus »

Maryja to niech się ze swoim "mężem" w sprawy tego narodu nie miesza. To za czasów największej gorliwości i przywiązania do Kościoła straciliśmy niepodległość.
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 659
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: Werbia »

Historycy mówią, że Stanisław August Poniatowski należał do jakiejś organizacji - prawdopodobnie religijnej... ... ... A religia nie jest niebezpieczna wtedy, kiedy jakaś osoba duchowna sprawuje funkcję społeczną bądź polityczną i bierze za to osobistą odpowiedzialność, tylko wtedy gdy osoba świecka zajmująca znaczące stanowisko społeczne podejmuje kluczowe decyzje pod dyktando kierownika duchowego.

- Co powinien był zrobić poprzedni prezydent Ostrołęki, kiedy do ratusza trafiła inicjatywa utworzenia kościelnego muzeum w budynku po byłej pływalni miejskiej? Co powinien był zrobić, kiedy do ratusza trafił wniosek o utworzenie kościelnego muzeum w Wojciechowicach? - Zapytać o zdanie wybranych w wyborach demokratycznych radnych na sesji Rady Miasta czy dzwonić do swojego kierownika duchowego z zapytaniem - co jej odpisać? - Kto rządził Ostrołęką za kadencji Janusza Kotowskiego? Janusz Kotowski i Rada Miasta czy kierownik duchowy Janusza Kotowskiego?

Żadnemu księdzu, któremu Łomżyńska Kuria Diecezjalne zapewnia pracę, wyżywienie i zakwaterowanie żadne kościelne muzeum do szczęścia nie jest w Ostrołęce potrzebne - mnie i wielu osobom z Ostrołęki by się przydało - choćby ze względu na trudności na rynku pracy. Łomżyńska Kuria Diecezjalna już się zgodziła i na założenie filii Muzeum Diecezjalnego, i na założenie muzeum poświęconego Bożemu Miłosierdziu, ale dopóki będę jedyną osoba, która o to poprosiła, żadna z tych inwestycji nie będzie realizowana.

Czy komukolwiek w Ostrołęce jest do szczęścia potrzebny klasztor zamiast Muzeum Żołnierzy Wyklętych, nie wiem. Udało mi się jedynie sprawdzić, że ten budynek na Traugutta na klasztor się nadaje ... ... ... Ale może wystarczyłoby, żeby Dyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych zmienił tabliczkę na Dyrektor Muzeum Prześladowanych Chrześcijan ... ... ... ?
https://werbia.blog.deon.pl
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: sylwor »

Werbia pisze: 11 gru 2018, 17:53 ....mnie i wielu osobom z Ostrołęki by się przydało - choćby ze względu na trudności na rynku pracy. Łomżyńska Kuria Diecezjalna już się zgodziła i na założenie filii Muzeum Diecezjalnego, i na założenie muzeum poświęconego Bożemu Miłosierdziu, ale dopóki będę jedyną osoba, która o to poprosiła, żadna z tych inwestycji nie będzie realizowan......
I wszystko jasne ;)
Tobie nie muzeum jest potrzebne tylko ciepła posadka w nim :devil:
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 659
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: Werbia »

- Ciekawe ile osób w Powiatowym Urzędzie Pracy przede mną i po mnie usłyszało, że na Ostrołękę to najlepiej nawieźć gnoju i zaorać, a przede wszystkim to jak najdalej od niej wyjechać ... ... ...
https://werbia.blog.deon.pl
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: Markqus »

Obrażasz ostrołęczan i pasz jakieś prośby? Pomawiasz byłego prezydenta miasta i oczekujesz zrozumienia?
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 659
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: Werbia »

Że w Ostrołęce jest spory problem z bezrobociem i dlatego ludzie z niej i okolic za pracą wyjeżdżają żadnym odkryciem ani obrażaniem kogokolwiek nie jest. Że były prezydent Ostrołęki najprawdopodobniej korzystał z kierownictwa duchowego domyślić się nietrudno. Że nie wprowadził na sesję Rady Miasta wniosku o utworzenie Muzeum Poświęconego Bożemu Miłosierdziu to fakt.
https://werbia.blog.deon.pl
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: hcuj »

Najwyraźniej niektóre osoby wraz z ich pomysłami nie są godne uznania i reprezentacji Jaśnie Państwa Oświeconych. Tak jest, że mimo namacalności uroku demokracji jaki dał nam p. Kulik, teraz Bóg mnie broni przed pójściem do kina na najnowszą superprodukcję W. Smarzowskiego.
Bowiem, znając życie, jak na pokaz postępowego dzieła przystało, jest on nierozerwalnie związany z niebezpieczną ilością chrupania, komentarzy i prymitywnego śmiania.
Jak to dobrze, że mamy internet :)
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: Markqus »

gnój , zaoranie domyślanie - brak realizacji twoich pomysłów - masakra
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 659
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Czy Ostrołęka chce zasłynąć w całym katolickim świecie jako miasto prześladujące chrześcijan?

Post autor: Werbia »

OCK już od kilku lat realizuje jeden z moich pomysłów ... .... ...
https://werbia.blog.deon.pl
ODPOWIEDZ