Usuwanie żylaków oddział naczyniowy szpital Ostrołęka

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Karo4563
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2019, 23:05

Usuwanie żylaków oddział naczyniowy szpital Ostrołęka

Post autor: Karo4563 »

Szukam opinii na temat oddziału naczyniowego ostrołęckiego szpitala. Mam mieć operacyjnie usuwane żylaki nóg. Jestem ciekawa jakie wrażenia po pobycie na oddziale, po zabiegu, podejście lekarzy. Zastanawiałam się nad zabiegiem laserowym, zamykania chorych żył. W Ostrołęce nie ma takiej możliwości, ale może ktoś jest po takim zabiegu i może powiedzieć czy lepiej robić klasyczny zabieg usuwania czy lepszy laser. Zdaniem lekarza przy laserze jest mniej nacinania, poza tym wybór trudny, a kwestie finansowe najbardziej mi przeszkadzają bo niestety laser jest kosztowny. Najbardziej interesuje mnie opinia osób, które niedawno usuwały żylaki w szpitalu w Ostrołęce.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Usuwanie żylaków oddział naczyniowy szpital Ostrołęka

Post autor: kormoran »

Osobiście byłem operowany w szpitalu w Ostrołęce ok. 10 razy - żylaki nie. Natomiast mój kolega w ubiegłym tygodniu miał usuwane po raz drugi /2 lata temu miał robioną jedną nogę, teraz drugą/. Pierwsze co powiedział do mnie to: nareszcie mogę spokojnie spać. Jest bardzo zadowolony. Dziwi się, że ludzie z żylakami męczą się bojąc się operacji. Kolega zdecydowanie poleca.
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Usuwanie żylaków oddział naczyniowy szpital Ostrołęka

Post autor: misia »

Witam. Gdzie w Ostrołęce zrobię badanie żył kończyny dolnej Deplera? Jaka cena ?. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ