Trycholog lub specjalista od włosów

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
sowka_ok
szeregowy

Trycholog lub specjalista od włosów

Post autor: sowka_ok » 24 kwie 2019, 13:28

Cześć, czy znacie kogoś zajmującego się u nas w mieście wypadaniem włosów? Chciałam wzmocnić włosy przed ślubem, a teraz wypada mi ich coraz więcej... Może któryś fryzjer lub dermatolog ma taką specjalizację?

feliks
szeregowy

Re: Trycholog lub specjalista od włosów

Post autor: feliks » 25 kwie 2019, 21:52

W ostrołęce nie ma dobrego trychologa, najbliżej do łomży, ostrołęccy dermatolodzy regują furią na wspomnienie , ma się problem z włosami i było się u trychologa ale i tu nie dokończyłem juz zdania bo dostałem opieprz az mi kapcie spadły, że trycholog to nie lekarz oni głupoty robia, oni nie sa od leczenia nic nie umieją i kto to w ogóle mi dał takie leki co to jest trycholog takiej nazyw nie ma... no co, podziękowałem.

Jedź do łomzy, przygotuj 500zł na zestaw badań do wykonania bo taki na pewno dostaniesz, + $$$na wizytę. bez badań nie dostaniesz leków chyba że trafisz na konowała nie lekarza.

Ja byłem tu https://mktrycholog.pl/ mi pomogła. wizyta 40-50 minut, facetka sama od razu dała mi paragon za usługę, czujesz to... szok i niedowierzanie.

sowka_ok
szeregowy

Post autor: sowka_ok » 26 kwie 2019, 16:16

Wiem po sobie, lekarze najchętniej by tylko recepty wypisywali, bez najmniejszej konsultacji :roll: . Co do trychologa to moja fryzjerka, wspomniała że przyjeżdza z Warszawy dobry trycholog ale liczyłam, że może ktoś na miejscu jest. Może jednak warto poczekać.

Feliks, o jakich badaniach mówisz? Można je w Ostrołęce zrobić?

sowka_ok
szeregowy

Post autor: sowka_ok » 10 maja 2019, 16:18

Jednak udało się w Ostrołęce, byłam u Pani z https://trychologiakosmetyczna.pl, (w sumie moja-ostroleka ją kiedyś opisywała) i jestem bardzo zadowolona. Wszystko klarownie wytłumaczone, wizyta ponad godzinę i przynajmniej z uśmiechem.

Jakby ktoś miał podobny problem to polecam, warto jednak zrobić wcześniej podstawowe badania (jakaś morfologia itp)

ODPOWIEDZ