Dietetyk

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Lukasz_maniu
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 lis 2012, 17:11

Dietetyk

Post autor: Lukasz_maniu »

Witam, czy znacie, korzystaliście z usług dietetyka godnego polecenia. Prosił bym o namiary i jakieś informacje jak to cenowo wygląda.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Dietetyk

Post autor: kormoran »

Nie ma potrzeby szukania dietetyka za kasę i w dodatku w O-ce. Na fb znajdziesz fachowca i zapewne gdy się skontaktujesz na priv może zajmie się tobą osobiście.
sowka_ok
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 23 lis 2018, 19:33

Re: Dietetyk

Post autor: sowka_ok »

Dobry dietetyk był na 11 listopada, obok salonu Figaro
Adrian Drężek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2019, 11:23

Re: Dietetyk

Post autor: Adrian Drężek »

Nie zgodzę się :) właśnie otwieram swój gabinet dietetyczny w Ostrołęce, do tej pory działałem w Warszawie, oraz online także zapraszam do kontaktu, wszystko wytłumaczę jestem dietetykiem po studiach z doświadczeniem oraz certyfikowanym trenerem personalnym :) Szukajcie mnie pod nazwą Doktor Masa w social mediach takich jak facebook czy Instagram ale też www.doktormasa.pl
sowka_ok
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 23 lis 2018, 19:33

Re: Dietetyk

Post autor: sowka_ok »

Czy Pana pomoc skupia się głównie na osobach ćwiczących czy też dla osób które mają problemy zdrowotne (wypadające włosy, tarczyca)?
Awatar użytkownika
basiulka213
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2019, 15:37
Kontakt:

Re: Dietetyk

Post autor: basiulka213 »

Ja korzystałam z usług Patrycji Wojciechowskiej, ona się zna właśnie na żywieniu w chorobach tarczycy (cierpię na hashimoto), więc może Ci pomóc.
Adrian Drężek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2019, 11:23

Re: Dietetyk

Post autor: Adrian Drężek »

zajmuję się również dietetyką od strony klinicznej :) czyli dieta pod różne choroby, ale głównie właśnie niedoczynność/nadczynność tarczycy, hashimoto, choroby jelit. Osoby ćwiczące i niećwiczące :)
ODPOWIEDZ