Mechanik Pyza w Rzekuniu

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Zychu8292
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2019, 20:06

Mechanik Pyza w Rzekuniu

Post autor: Zychu8292 »

Witam. Oddawal ktos swoje moto do mechanika "Pyzy" w Rzekuniu ? Jakie opinie i czas oczekiwania na moto ?
Master5k
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2019, 15:45

Re: Mechanik Pyza w Rzekuniu

Post autor: Master5k »

Ja wstawiałem u niego swoje moto. Jeśli masz nowszy motocykl (na wtrysku) to NIE polecam . Wstawiłem do niego swojego bandita K9 pod koniec maja 2017r. Silnik chodził w nim jak stara wialnia, gasł na wolnych obrotach itp. . Rzeczony pan w tytule miał sprawdzić rozrząd i wyregulować zawory i przy okazji wymienić olej i filtr oraz uporać się z tematem żeby moto zaczęło dobrze działać. Po obiór moto pojechał brat bo mnie nie było w mieście. Gość skasował ponad 600PLN a moto jak chodziło badziewnie tak dalej chodzi. Moto stało prawie 3 miesiące. Co tydzień jeździłem się dopytywać i zawsze był jakiś problem. A to płytek zaworowych nie przysłali, a to przysłali nie takie jak trzeba.
Może jakiegoś starego dziadka na gaźnikach to ten gościu i ogarnie ale coś nowszego to cienko. W końcu się wk..łem, ściągnąłem serwisówkę do swojego moto, kupiłem interface diagnostyczny do suzuki i wakuometry. Okazało się że był walnięty jeden czujnik od podciśnienia. Wymiana na używkę i moto zaczęło chodzić jak ta lala. Synchro przepustnic i silnik mruczy jak kot. 600PLN wyrzucone w błoto. Jeden Znajomy ma właśnie gaźnikowca to mu go jakoś ogarnął. Ale też musiał trochę poczekać.
Zychu8292
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2019, 20:06

Re: Mechanik Pyza w Rzekuniu

Post autor: Zychu8292 »

To widzę słabo. W takim razie do kogo warto oddać w najbliższej okolicy? ;)
karambit
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2016, 19:38

Re: Mechanik Pyza w Rzekuniu

Post autor: karambit »

osobiscie nie moge złego słowa powiedziec ,mieszkam od kilku lat w ostrołece ,objezdziłem chyba wszystkie warsztaty bez koment,serwisuje tam hajke,sportstera ,954 ,fakt terminy ma czesto ,długie ,ale to akurat dobrze swiadczy o warsztacie ,choc nie raz ratował mi ,i nie tylko du.. po godzinach.Bardziej zaciekawił mnie wczesniejszy post ,znam panujace ceny usług,i jak masterek pisał 600 zł za opisane usługi,nie da sie ,wjec ktos tu kreci,i ja sie moge domyslac z opisu nabyl pakiet kluczy hinskie zegary z ali i jusz jest spec,Prowadze churtownie bud,i od lat obserwuje we wszystkich branrzach,obsmarowywanie konkurencji,troche szacunku do ludzi którzy jednak dbaja o nasze zycie na dwóch kołach,
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Re: Mechanik Pyza w Rzekuniu

Post autor: obcy w mieście »

Do karambit; nie wiem chłopie jak tam Twój biznes ale twoja pisownia to jest "miszczostfo" świata. Przyznaj się chociaż że to nie ty pisałeś te byki, albo włącz sobie słownik w telefonie. To jest masakra jakaś, z twoich pism urzędowych to mają gwarantowaną polewę w każdym urzędzie.
ODPOWIEDZ