CAR-AUDIO zmieniarka cyfrowa

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

CAR-AUDIO zmieniarka cyfrowa

Post autor: AZB666 »

Cześć.
Od jakiegoś czasu mam transmiter fm, a zmiana radia w aucie nie wchodzi w grę.
Zatem znalazłem w sieci urządzenie zwane zmieniarką cyfrową.
Dokładnie zależy mi na takiej jak na zdjęciu bez pudełka na końcu, sam kabel usb i aux.
1549811600_1478629075.jpg
Czy ktoś z Was miał doświadczenie z nabyciem w okolicy i instalacją tego sprzętu do fabrycznego radia w samochodzie, czy raczej nic innego mi nie zostaje jak aliexpress albo portale ogłoszeniowe? Sprzęt miałby być zainstalowany w nissanie.
soul_oka
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 06 lip 2015, 10:15

Re: CAR-AUDIO zmieniarka cyfrowa

Post autor: soul_oka »

Do każdej marki auta, wymagany jest inny emulator zmieniarki (oprogramowanie) lub sam przewód którym się podepniesz. Ciężko, by ktoś w Ostrołęce trzymał do każdego auta. Trzeba szukać zmieniarki cyfrowej pod Nissana, dodatkowo trzeba sprawdzić zgodność z radiem. Możesz zorientować się na wojtkach w AutoRadio ul. I Armii Wojska Polskiego 5A. Podejrzewam, że sciągają na zamówienie.
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: CAR-AUDIO zmieniarka cyfrowa

Post autor: AZB666 »

soul_oka pisze: 14 paź 2019, 7:21 Do każdej marki auta, wymagany jest inny emulator zmieniarki (oprogramowanie) lub sam przewód którym się podepniesz. Ciężko, by ktoś w Ostrołęce trzymał do każdego auta. Trzeba szukać zmieniarki cyfrowej pod Nissana, dodatkowo trzeba sprawdzić zgodność z radiem. Możesz zorientować się na wojtkach w AutoRadio ul. I Armii Wojska Polskiego 5A. Podejrzewam, że sciągają na zamówienie.
Dzięki za pomoc. Na wojtkach byłem, lecz na stanie mają tylko do Volkswagenów w cenie 299.
Oferują zamawianie, lecz z tym "sporo zachodu i koszta większa".
soul_oka
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 06 lip 2015, 10:15

Re: CAR-AUDIO zmieniarka cyfrowa

Post autor: soul_oka »

W takim razie Allegro i przetestować, zazwyczaj jest darmowy zwrot z InPost w ciągu 14 dni.
ODPOWIEDZ