Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
jermak
starszy szeregowy

Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: jermak »

Witam,
szukam zweryfikowanej informacji kto zrobi w Ostrołęce mały sufit podwieszany tuż pod sufitem, z rastrem 60x60cm ok 11-12 m2 w domku jednorodzinnym, czyli prosty model i niedrogo, ale ładnie :)
Najlepiej niedługo.
Może ktoś miał doświadczenia z realizacją i może polecić dostawcę/wykonawce lub wręcz przeciwnie, zasugerować omijanie szerokim łukiem.
Znalazłem parę kontaktów z Ostrołęki i okolic w sieci, ale nazwiska nic mi nie mówią, więc szukam jakichś potwierdzeń wykonań.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor

Re: mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: Qrzysio »

W Ostrołęce nie znalazłem nikogo, kto to robi. Miałem natomiast kontakt z kilkoma firmami z zewnątrz, które wykonywały takie zlecenia w naszym mieście. Pokuszę się o stwierdzenie, że w Ostrołęce nie ma firmy, która robi regularnie sufity kasetonowe. W osoby, które robią to okazyjnie, bałbym się inwestować. W redakcji robiliśmy taki sufit w ubiegłym roku. Około 100 m kw. My mamy Rockfon Artic z profilami Perfecta.
Przychodziło kilku budowlańców z Ostrołęki i okolic "obejrzeć robotę". Kończyło się na tym, że będą to robić kilka tygodni (!).

Cały materiał oraz lampy LED dostarczyła firma Budiker (https://budiker.pl/) spod Warszawy w bardzo dobrej cenie. Materiał przywiózł wykonawca (ŻABA Robert Frączak, Brwinów). Wykonawca to stały współpracownik sprzedawcy materiału. Przyjechało trzech ludzi, całość zajęła im dwa dni łącznie z montażem lamp, kabli, włączników i anemostatów. Nie musieliśmy za niczym biegać, wszystko zrobili samodzielnie od początku do końca.

Od razu widać, że robią to na co dzień i mają wprawę. Wykonawca mówił, że dziennie robią około 100 m kw., ale z uwagi na kilka pomieszczeń w naszej redakcji, skosy i ścianki działowe, zejdzie się nieco dłużej. Posprzątali po sobie i zabrali odpad. Szczerze polecam. Zapraszam do nas, jeśli chcesz obejrzeć.

jermak
starszy szeregowy

Re: Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

I to jest bardzo rozsądna i pomocna informacja.
Ponieważ domek jest dość stary i trzeba było ostatnio trochę w remonty zainwestować, przekonałem się, że ofert wykonawców prac budowlano-remontowych jest w Ostrołęce sporo, ale .... jest problem z solidnością, jakością i problemy ze śmieciami/materiałami po zakończeniu, a ceny prawie warszawskie.
Podobno ci okoliczni sprawniejsi i bardziej ogarnięci robią w Anglii lub u Niemca, a tutaj trudno kogoś spotkać przyzwoitego bez polecenia.
Przy większym suficie rzeczywiście ściągałbym firmę z tego Brwinowa, ale tutaj robótka jest raptem na dzień nawet dla pojedynczego fachowca więc szukam dalej.
Może ktoś miał lepsze doświadczenie z "tubylcem"?

8uhg
szeregowy

Post autor: 8uhg »

ja mam sufit napinany w małej łazience - super wyglada, mam go około rok.
robiła firma z lomzy, moge dac namiar.

jermak
starszy szeregowy

Jestem zainteresowany namiarem na firmę z Łomży.
Natomiast w tym konkretnym wnętrzu sufit podwieszany musiałby by być z dobrym, rozproszonym podświetleniem, a nie wiem czy będzie na to dostatecznie dużo miejsca - sprawdzę u źródła, czyli zapytam wykonawców.
Dziękuje za zainteresowanie.

8uhg
szeregowy

dam namiary na firme z lomzy na dniach - bo w tel nie mam juz kontaktu - zajrze do faktury.

8uhg
szeregowy

a ja bym wolala sufit napinany - robi wrażenie i wcale nie musi byc jakis nadruk. ja mam zwykły m=biały połysk, na srodku żyrandol, bez podswietlania. a wyglada jak równa tafla , kazdy podzxiwia. Pewno z jakims nadrukiem efekt byłby spektakularny, ale i cena większa, a mi wtedy brakło kasy

Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor

Post autor: Qrzysio »

Czy autorowi wątku udało się znaleźć wykonawcę?

ODPOWIEDZ