Uwaga na kasjerki w Biedronkach!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
arrow
starszy kapral
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2009, 0:24

Uwaga na kasjerki w Biedronkach!

Post autor: arrow »

Niedawno dwa razy zdarzyło mi się, że kasjerka w Biedronce - wydając mi resztę - wydała za mało. Były to niewielkie kwoty - kilka złotych. Za pierwszym razem odszedłem już parę metrów od kasy, a kasjerka też sobie poszła (po mnie nie było nikogo w kolejce). Zastanawiałem się, co robić, potem machnąłem ręką i poszedłem. Jednak postanowiłem być bardziej czujnym.

Za drugiem razem bardziej uważałem. Kasjerka też sobie poszła (skończyła pracę i poszła liczyć kasę). Jednak zgłosiłem do drugiej kasjerki i po chwili przyniosła mi brakującą kwotę i przeprosiła w imieniu koleżanki.

Nie podoba mi się w ogóle sposób wydawania pieniędzy w Biedronkach.
Kasjerka nie mówi ile mi wydaje. Nie liczy przy wydawaniu. Często wydaje pieniądze razem z paragonem.

Bardzo często są różnice w cenach na półce i na kasie. Ale to oddzielna sprawa.
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Uwaga na kasjerki w Biedronkach!

Post autor: alf 78 »

płać kartą i Cię nie orżnie :twisted: :twisted: :twisted:
MLK
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2015, 15:46

Re: Uwaga na kasjerki w Biedronkach!

Post autor: MLK »

Bzdury piszesz. Nad każdą kasą jest kamera, która nagrywa ile wydaje kasjerka. W przypadku takiego zgłoszenia, zawsze wzywana jest kierowniczka.
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Uwaga na kasjerki w Biedronkach!

Post autor: mondeo »

Autor niech sobie kupi w sklepie z zabawkami dla dzieci liczydło jak nie umie liczyć. nich się podszkoli i nie pisze głupot, albo niech płaci kartą jeżeli potrafi korzystać z bankowości.
A w przypadku wątpliwości co do wydania reszty wzywa się kierowniczkę, kasa jest zamykana i liczona. zresztą zawsze na koniec kasa fiskalna jest rozliczana.
ODPOWIEDZ