Koronawirus

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Myśliwy81
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 7:44

Koronawirus

Post autor: Myśliwy81 »

Mam pytanie . Dlaczego wprowadzono nakaz zakładania rękawiczek w sklepach itd A o maseczkach ochronnych ani słowa...czy może ktoś poruszyć problem i interweniować . Bez rękawiczek możemy zarazić tylko siebie A bez maseczki drogą kropelkową możemy zarazić setki osób w pobliżu... Bez maseczki nawet przy oddechaniu uwalniamy setki kropelek które mogą być zagrożeniem . ... poruszcie ten temat ....maseczka nie kosztuje dużo A NAKAZ ICH NOSZENIA znacznie poprawi bezpieczeństwo nas wszystkich i zatrzyma rozprzestrzenianie się tego virusa
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Koronawirus

Post autor: Markqus »

Myśliwy81 pisze: 02 kwie 2020, 11:03 Mam pytanie . Dlaczego wprowadzono nakaz zakładania rękawiczek w sklepach itd A o maseczkach ochronnych ani słowa...czy może ktoś poruszyć problem i interweniować . Bez rękawiczek możemy zarazić tylko siebie A bez maseczki drogą kropelkową możemy zarazić setki osób w pobliżu... Bez maseczki nawet przy oddechaniu uwalniamy setki kropelek które mogą być zagrożeniem . ... poruszcie ten temat ....maseczka nie kosztuje dużo A NAKAZ ICH NOSZENIA znacznie poprawi bezpieczeństwo nas wszystkich i zatrzyma rozprzestrzenianie się tego virusa
A dlaczego Ty ...........................nie możesz poruszyć problemu i interweniować .Twój pomysł to TY powalcz trochę.
Myśliwy81
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 7:44

Re: Koronawirus

Post autor: Myśliwy81 »

Owszem jeśli chodzi o moją rodzinę znajomych to walczę ale niestety nie mam takich kompetencji by trafić do całej Polski...więc Proszę by ktoś pomógł nam wszystkim
ODPOWIEDZ