Wyrozumiały dentysta

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Paw8912
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 21:47

Wyrozumiały dentysta

Post autor: Paw8912 »

Witam wszystkich czy może ktoś polecić dentystę który nie obrzuci mnie błotem za stan moich zębów mimo młodego wieku. W życiu tak mi się potoczyło że nie dbałem w ogóle o zęby teraz takie skutki są . Z góry dziękuję.
Leopold
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 11 cze 2018, 11:23

Re: Wyrozumiały dentysta

Post autor: Leopold »

Z moich doświadczeń wynika, że w Ostrołęce nie trafisz na takiego lekarza. Słyszałem tylko o jednym, który potrafi coś mniej miłego powiedzieć pacjentowi, a w Ostrołęce jest co najmniej kilkunastu stomatologów. Także w ogóle się tym nie przejmuj. Idziesz się leczyć, bo masz po prostu co leczyć.

Mam znajomych, którzy szorują zęby kilka razy dziennie, mają najnowocześniejsze szczoteczki, a i tak mają mnóstwo problemów. Nie ma chyba na to reguły, że jak gorzej dbasz, to gorzej masz. Dentyści z pewnością wiedzą o tym więcej. Zacznij więc od usunięcia kamienia nazębnego (na pewno stomatolog sam to zasugeruje), a potem dalej, aż znikną problemy. Powodzenia!
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Wyrozumiały dentysta

Post autor: Markqus »

Bdent doktor Kinga Bednarczyk przy Wordzie
ryś
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 11 gru 2023, 0:07

Re: Wyrozumiały dentysta

Post autor: ryś »

Pamiętaj że im mniej dbasz o zęby tym potem mniej będzie Ci szkoda jak dentysta coś schrzani.
ODPOWIEDZ